Navigácia

 

ABSOLVENTI STREDNEJ PRIEMYSELNEJ ŠKOLY

 


Vyššia priemyselná škola strojnícka, Piesok

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1954/1955

Strojárenstvo a výroba prístrojov

 4. ročník                      Tr. učiteľ: Ing. Jozef Švantner

Belko Pavel, Bendik Alojz, Boháč Milan, Brečka Dušan, Faško Ladislav st., Faško Ladislav ml., Frimm Miroslav, Hláčik Tibor, Javorčík Jozef, Kačani Mirón, Kaliský Dušan, Kaliský Vladimír, Kostolný František, Kuchár Ludovít, Májová Agnesa, Opaterný Július, Rolko Titus, Sabaka Peter, Sitarčík Ján, Šalingová Elena, Širgeľ Milan, Škultétyová Viola, Šteller Vasiľ, Vančo Tibor, Vágner Vladimír, Výletelová Anna, Slezák Jaroslav

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1955/1956

Strojárenstvo a výroba prístrojov

 4. ročník                      Tr. učiteľ: Ing. Ondrej Šaling

Babiak Rufín, Bánik Vladimír, Cipciarová Oľga, Dunajský Július, Hloušek Milan, Jablonka Miroslav, Kindl Alfonz, Koller Milan, Lacko Anton, Lepený Július, Pavelka Pavol, Pindeš Žigmund, Pôbiš Milan, Prukner Karol, Sedlár Laurinc, Stančík Rudolf, Štrba Milan, Štubňa Ivan, Štulrajter František, Švantner Borislav, Švantner Peter, Tégel Štefan, Uhrík Jozef, Zvarík Valerián

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1956/1957

Strojárenstvo a výroba prístrojov

 4. ročník                      Tr. učiteľ: Ing. Jozef Švantner

Babiak Eduard, Belko Jozef, Beraxová Kamila, Cibuľa Gregor, Čefo Juraj, Gulovič Dezider, Havrila Ján, Korbačka Stanislav, Kúdelka Jozef, Kúdelka Milan, Kupčok Jozef, Kupec Ján, Kuzmová Ružena, Majerský Branislav, Mikloš Jozef, Mikloš Michal, Noháhová Viera, Parašín Jozef, Porubskí Oliver, Prečúch Dominik, Rosík Vojtech, Sekáč Emil, Slivka Ivan, Slivková Marta, Soliar Slavomír, Stanko Oto, Telgarský Karol, Trangoš Mikuláš, Turňa Jozef, Uhrík Jaroslav, Vozár Jozef, Schwars Ján

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1957/1958

Strojárenská technológia

 4. ročník                      Tr. učiteľ: Ing. Jozef Švantner

Baláž Jozef, Bánik Ľubomír, Bohúň Jordán, Čellár Ivan, Dúbravský Emil, Fleško Ervín, Fógel Ladislav, Babčan Pavel, Haliarsky Jozef,  Kachnič Ján, Keresztény Štefan, Koza Juraj, Luptáková Elena, Machala Jozef, Morkus Ľudovít, Milka Juraj, Mistrík Jozef, Parobek Ján, Piar Peter, Pisončík Stanislav, Polóny Ján,  Priesol Jaroslav, Prošovský Ján, Rosík Július, Strmeň Ján, Šága Ľubomír, Šelest Ján,  Šimáková Oľga, Šperka Milan, Turňa Milan, Neubauer Ladislav, Stanko Oto

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1958/1959

Strojárenská technológia

 4. ročník                                Tr. učiteľ: Ján Lepko

Babiak Matej, Cerovský Marián, Čellár Ján, Feranec Emil, Floch Cyril, Frgelec Henrich, Furdík Karol, Gerthofer Ján, Gordulič Július, Huťka Milan, Jakubcová Darina, Jendrál Lukáš, Kišová Mária, Kmeť Miroslav,  Kondelčík Imrich, Kvačkajová Judita, Lengyel Gejza, Lokša Ján, Magáň Ivan, Miklošová Mária, Môcik Dezider, Motyčka Ján, Pejko Vladimír, Peťko Juraj, Piliar Jaroslav, Rabatin František, Reznák Július, Rozim Miroslav, Sliacky Ondrej, Slivka Stanislav, Szobi Pavel, Širgeľ Ľubomír, Tischliar Marian, Turčan Milan, Vyšný Miroslav, Zázrivec Bohomír

 

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1959/1960

Strojárska technológia

 4. ročník                      Tr. učiteľ: PhDr. Štefan Krbila

Belko Dušan, Botoš Pavel, Brozman Milan, Čanaky Valent, Dvorský Július, Ďurčo Jozef, Faško Jozef, Filip Hubert, Gajdoš Pavel, Havrila Vít, Hrobák Jozef, Hutzenpichler Imrich, Chudík Milan, Klein Milan, Korbel Peter, Kováčik Milan, Kotoč Milan, Krupa Ján, Kučera Milan, Kúdelka Dušan, Málusová Judita, Merešová Marta, Muránsky Jozef, Náther Milan, Piliar Ján, Prochádzka Jaroslav, Rogožan Juraj, Skladaný Ivan, Skladaný Milan, Sýkora Pavol, Sebeš Ivan, Štric Jozef, Vačok Ivan, Vančo Štefan, Vančo Vladimír

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1960/1961

Strojárska technológia

 Trieda: 4.A                  Tr. učiteľ: Ing. Milan Peťko

Babjak Juraj, Barančok Jozef, Blaho Milan, Duda Ladislav, Fischer Ján, Fraňo Ján, Giertl Ján, Heveši Tibor, Juhás Vladimír, Kráner Drahoš, Kubina Milan, Lučatíncová Eva, Malá Magda, Minárik Pavel, Moncoľ Ján, Prukner Ivan, Randa Jozef, Rosenbergerová Anna, Rusch Miroslav, Rosiar Pavel, Ryban Dušan, Rybár Milan, Sedliak Bohuš, Schmidt Alfonz, Schuster Peter, Slabecius Jozef, Šaling Milan, Vačok Jozef, Vágner Dušan, Záhorec Jozef

 

Strojárenská technológia

 Trieda: 4.B                             Tr. učiteľ: Ján Peťko

Auxt Miroslav, Bulla Dušan, Čillík Zdenek, Fabrici Jozef, Hroško Pavel, Huťka Marián, Kopkáš Peter, Krahulec Milan, Kriška Timotej, Lacko Peter, Ladoš Karol, Longauerová Alena, Mikloš Vojtech, Parobek Ľubomír, Petrovský Rudolf, Plameň Juraj, Slobécius Emil, Sojak Zoltán, Šluch Milan, Štrba Albert, Šturmová Marianna, Šťastný Miroslav, Tištian Ján, Zrak Mikuláš, Zverková Lýdia

 

Stredná priemyselná škola strojnícka Brezno

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1961/1962

041 – 01/2 – Strojárska technológia

 Trieda: 4.A                             Tr. učiteľ: Juraj Koščo

Beňačková Eva, Brtko Ondrej, Bulla Pavel, Čellár Ján, Demian Daniel, Dudáš Ivan, Dvorský Jozef, Floch Gabriel, Grilly Jozef,  Haluška Karol, Jarabák František, Kaliský Tibor, Kereš Ján, Kováč Michal, Ligasová Anna, Mihok Vladimír, Mikloš Marian, Molčan Jaroslav, Mravec Miroslav, Pavelka Anton, Polakovič Peter, Rešovský Tomáš, Riša Ľudovít, Rusnák Juraj, Srncová Dáša, Šagát Otto, Tagaj Ján, Toman Ľudovít, Trajteľ Dušan, Žačok Štefan

 

041 – 01/2 – Strojárska technológia

 Trieda: 4.B                             Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Čapeľa Pavel, Čunderlík Milan, Demian Milan, Ďuriančík Ján, Flaška Ľudovít, Fodrek Ladislav, Gajdošová Františka, Horský Štefan, Jurkáček Branislav, Korbačka Alfonz, Kováč Daniel, Kováčiková Anna, Kuchár Miroslav, Laubert Ladislav, Longauer Pavel, Lupták Dalibor, Markušovský Martin, Michalák Jozef, Mravec Milan, Milka Ján, Mutiš František, Oravská Ivica, Petrík Ján, Potančok Miroslav, Smetana Július, Strmeň Ľubomír, Šarík Bohuslav, Šimun Milan, Tokár Boris, Vincze Július, Zajac Miroslav

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1962/1963

Strojárska technológia

 Trieda: 4.A                    Tr. učiteľ: Ing. Daniel Čatloš

Caban Ondrej, Čellárová Žofia, Daniš Milan, Ďurčíková Margita, Ďuriančík Pavol, Eliášová Anna, Englerová Viera, Fašková Želmíra, Gály Jozef, Gromusová Drahomíra, Halászová Mária, Habovčíková Veronika, Hrivnáková Oľga, Hurtoš Karol, Kissová Elena, Liška Ľubomír, Longauer Ivan, Longauer Ján, Marčok Vladimír, Oboňová Viera, Paško Vladimír, Petiová Mária, Vančová Margita, Weisová Eva

 

Strojárska technológia

 Trieda: 4.B                     Tr. učiteľ: Ing. Milan Peťko

Mistrík Jaroslav, Oboňa Pavel, Pampúrik Ján, Pejchal Václav, Peťko Juraj, Pôbiš Ján, Rybár Dušan, Sabaka Ján, Schérer Dušan, Schmidt Vladimír, Sitarčík Vladimír, Slabécius Július, Sojak Ivan, Škropek Michal, Škrovina Ondrej, Štrba Rastislav, Šťastný Ján, Telka Vladimír, Tokarčík Ján, Ujhelyi Ľubomír, Veverka Milan, Vetrák Ján, Vrbický Ivan, Žbirka Peter

 

Strojárska technológia

 Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Blažena Švantnerová

Bacúr Jarolím, Bauko Vladimír, Belík Peter, Bíreš Karol, Fodrek Bohumír, Frimm Juraj, Gordan Šimon, Juhás Vladimír, Kaliský Milan, Kasar Vladimír, Kmeť Ivan, Kolesár Ján, Kováč Ivan, Kováčik Anton, Lupták Jozef, Macík Ján, Mekel Martin, Melicherčík Štefan, Nemeček Alojz, Pupala Ján, Svetlík Daniel, Šintaj Ján, Venger Pavol, Volentier Štefan

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1963/1964

Strojárenstvo

 Trieda: 4.A                    Tr. učiteľ: Ing. Daniel Čatloš

Ďurčík Vladimír, Faško Miroslav, Hanusková Elena, Hraško František, Humár Anton, Huťka Ľubomír, Kán Silvester, Kliment Štefan, Kováčik Štefan, Krajanová Elena, Kuchárová Anna, Kuchárová Božena, Laššák Juraj, Mattoš Tomáš, Nemsila Ivan, Riedlmayer František, Rybár Michal, Simanová Eva, Slezáková Eva, Štulajter Igor, Vaško Alexander

 

Strojárenstvo

 Trieda: 4.B                        Tr. učiteľ: Aladár Školout

Brucháč Peter, Cipár Róbert, Eremiáš Michal, Göllner Emil, Hédl Peter, Hyrman Slavoj, Kiss Igor, Kradlák Matej, Kramárik Juraj, Lamač Ivan, Lehoczký Miroslav, Lopušný Róbert, Maťúch Mikuláš, Mitterpach Rastislav, Mlynek Pavel, Rosík Pavel, Šípka Ján, Škultéty Jozef, Telka Marián, Zvarík Igor

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1964/1965

Strojárenstvo

 Trieda: 4.A                        Tr. učiteľ: Vlasta Hašková

Čerňák Pavel, Čiefová Ružena, Gaľa Marek, Fabrícius Marián, Fašková Edita, Guzma Milan, Hanuska Dezider, Ivanov Ivan, Kubinský Štefan, Maťuch Jozef, Michalisko Jozef, Niščáková Beáta, Núterová Anna, Pastorok Dušan, Redayová Eva, Soliarová Yvetta, Schon Štefan, Zvaríková Elena

 

Strojárenstvo

 Trieda: 4.B                    Tr. učiteľ: Ing. Daniel Čatloš

Belko Anton, Blahút Stanislav, Brečka Ľubomír, Filkus Emil, Huťka Emil, Jariabka Emil, Kliment Marián, Moncoľ Jaroslav, Rafaelis Peter, Redhamer Jozef, Repka Ľubomír, Révész Dušan, Spišiak Ján, Sýkora Jozef, Turčan Ján, Vlček Jozef, Volný Zdeněk, Zajac Ján, Lacko Benjamín, Nemsila Ivan

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1965/1966

044 – 01/2 – Strojárenstvo

 Trieda: 4.A                             Tr. učiteľ: Juraj Koščo

Barla František, Berčíková Anna, Brieda Vladimír, Cibuľová Eliška, Čellárová Mária, Čillík Igor, Čunderlíková Magda, Filipková Ľubica, Gajdoš Ambróz, Golian Andrej, Gregor Emil, Katreniak Jaroslav,  Košík Vladimír,  Kotočová Jana, Krakovská Marta, Kvačkajová Margita, Kvasna Ivan, Maková Božena, Miklošová Viera, Mojžiš Jozef, Padúchová Anna, Paliderová Lýdia, Pančík Július, Pindiaková Edita, Simanová Marianna, Siman Marcel, Sokol Karol, Surový Ján, Šádeková Alica, Šeligová Božena, Škrovinová Elena, Vozárová Drahoslava, Weisempacher Drahoš, Žilka Gustáv

 

044 – 01/2 – Strojárenstvo

 Trieda: 4.B                             Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Bobák Juraj, Bobiš Vladimír, Bogdan Juraj, Garaj Igor, Gašperan Dezider, Gottlieb Ján, Greč Ján, Gröne Ľudevít, Habovčík Dušan, Hruška Pavel, Jakubovič Kamil, Jurša Anton, Kováčik Viliam, Lipták Ján, Lukáč Július, Machnič Vojtech, Mihok Dušan, Pampurík Ján, Prašovský Ľubomír, Rolko Ján, Rosiar Anton, Sudor Štefan, Schuster Juraj, Škrovina Ján, Šulej Ján, Tadla Jozef, Turčan Pavel, Vrbovský Ján, Žabka Ľubomír

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1966/1967

Strojárenstvo

 Trieda: 4.A                     Tr. učiteľ: Ing. Milan Peťko

Babnič Jozef, Balážová Božena, Beckovský Pavel, Bendíková Mária, Berceli Ján, Dianiška Vladimír, Habovčík Ján, Hruška Ján, Jamrich Ján, Jobko Ivan, Kokavec Pavol, Kovalčík Jozef, Králik Peter, Kučeráková Monika, Laššák Jaroslav, Legén Július, Lepková Mária, Macko Ivan, Mlynarčíková Klaudia, Moncoľ Juraj, Mora Leonard, Niščák Igor, Oravcová Magdaléna, Pavko Milan, Perská Emília, Ridzoň Branislav, Rončáková Viera, Schmidt Fedor, Slobodníková Mária, Stehlík Jaroslav, Štrbák Timotej, Vinclav Dušan

 

044 – 01/2 – Strojárenstvo

 Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Ing. Ivan Kovalčík

Bačkor Peter, Baťko Peter, Čižík Viliam, Dekrét Jozef, Foltáni Dušan, Greč Vladimír, Halászová Eva, Huťka Jozef, Jagerčík Jozef, Kadera Milan, Kán Ján, Korim Milan, Kováčová Bronislava, Králik Dušan, Krivánek Milan, Mitterpach František, Palider Jozef, Pecník Viktor, Polák Jaroslav, Pivarči Pavel, Pivovarčiová Viera, Ryšian Miloslav, Sekerka Milan, Schöber Štefan, Ševc Ján, Wagnerová Svatana, Zverko Igor, Marčok Marián

 

044 – 01/2 – Strojárenstvo

 Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Ing. Dezider Gulovič

Buchta Július, Cisárik Marian, Čupka Ján, Diabelko Ján, Divok Jaroslav, Droba Pavel, Faško Cyril, Faško Peter, Frimm Eduard, Gonda Ján, Gröne Emil, Kindernay Štefan, Kilvády Ernest, Kotačka Dalibor, Kováčik Peter, Kukuľová Mária, Kvačkaj Ján, Labajová Helena, Lakanda Ján, Lehocký Ján, Maroň Vladimír, Oravec František, Pančík Ján, Pančík Peter, Saktor Ján, Strečok Ján, Šlauka Ondrej, Šťavina Miroslav, Tökölyová Viera, Tóthová Mária

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1967/1968

04-2-01-Strojárstvo

 Trieda: 4.A                          Tr. učiteľ: Ing. Ján Tokár

Borovič Ján, Bubelíniová Božena, Bubelíny Dušan, Budaj Viliam, Čillíková Anastázia, Daniš Stanislav, Englerová Milada, Ferster Štefan, Franko Ján, Frntic Ján, Giertlová Pavla, Klajbanová Ľuba, Kňazík Titus, Koščová Mária, Kovalčík Peter, Krušinský Marian, Marčoková Anna, Pepich Stanislav, Petrnáková Anna, Pilko Ján, Pivovarči Milan, Rabatín Rastislav, Srnka Ľubor, Stančev Štefan, Syč Jozef, Šuchaň Ján, Šutka Ján, Švantner Ján, Trajteľová Eva

 

04-2-01 - Strojárstvo

 Trieda: 4.B                             Tr. učiteľ: Ján Černák

Badinka Dušan, Bednár Štefan, Benčík Jozef, Brašo Ľubomír, Brozman Jozef, Bugajda Ján, Cimerman Milan, Čellárová Brigita, Fordreková Mária, Gajdošová Mária, Janko Pavel, Kohár Jozef, Kohút Milan, Kuchár Ján, Kvaka Dušan, Longaver Milan, Lörinc Štefan, Majerík Ján, Maťuš Ján, Mikloško Ján, Naščák Eduard, Oberhauser Mirko, Piliar František, Polóny Ján, Reizerová Duňa, Straňák Peter, Turňa Jaroslav, Zachar Samuel

 

04-2-01 - Strojárstvo

 Trieda: 4.C                      Tr. učiteľ: Ing. Pavol Belko

Babic Ján, Česelková Jana, Demian Juraj, Dudáš Peter, Ďuriančík Dušan, Hruška Ján, Károly Juraj, Kočtúchová Mária, Kohár Róbert, Komorová Anna, Kováč Ján, Kvietková Anna, Lacko Milan, Orolín Marek, Pepich Miroslav, Pôbiš Matej, Sanitra Ján, Schlank Peter, Skoršepa František, Slávik Ľubomír, Šinger Ľubomír, Šipula Cyril, Škvarka Ján, Tóbik Milan, Trangoš Peter, Ťažký Jaroslav, Vlček Ladislav, Zajac Dušan

 

04-2-01 - Strojárstvo

 Trieda: 4.D              Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Baran Jozef, Bánik Michal, Čellár Štefan, Drugda Milan, Fiľo Juraj, Humeník Ján, Jaroš Stanislav, Kokavec Ján, Kortán Jaroslav, Kováčik Milan, Králik Ján, Kucbelová Marta, Lásková Darina, Ledňa Jozef, Macík Pavel, Matúš Jozef, Medveď Pavel, Pavčo Marian, Pavlečková Anna, Peťko Jaroslav, Ramža Ján, Rosík Ľubomír, Segedy Jaroslav, Štulrajterová Anna, Tajboš Ján, Verkin Jozef, Zvarík Tibor, Žitný Juraj

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1968/1969

04-201 - Strojárstvo

 Trieda: 4.A                         Tr. učiteľ: Vlasta Hašková

Baková Júlia, Beer Juraj, Citterbergová Anna, Gafrík Vincent, Gazda Ladislav, Giertl Ján, Gottliebová Mária, Hlaváčiková Viera, Hrablay Ján, Kán Milan, Kupčoková Elena, Lupták Branislav, Medveď Jozef, Medveď Peter, Pinka Štefan, Pleva Ján, Pravotiak Marian, Siladiová Monika, Slabejová Nadežda, Šimko Bronislav, Škvarka Ján, Šťavinová Anna, Turňa Jozef, Turňová Eva

 

Strojárstvo

 Trieda: 4.B                             Tr. učiteľ: Eva Grexová

Barančok Viliam, Bulla Pavol, Donoval Ján, Dubec Vincent, Ďurčenková Anna, Fillová Jana, Jašica Ivan, Kafrík Dušan, Kán Jozef, Kapusta Ján, Kováč Ján, Kovalčík Jozef, Kubiš Miroslav, Kyseľ Milan, Macuľa Ján, Medveď Pavol, Medveďová Elena, Ološtiak Marian, Patúš Vojtech, Pikulová Anna, Sitár František, Sudorová Anna, Šaríková Anna, Škvarka Ján, Tokárová Mária

 

Strojárstvo

 Trieda: 4.C                             Tr. učiteľ: Ján Šelest

Bakoš Karol, Bartók Miroslav, Bukovinský Milan, Bušniak Jozef, Černák Pavel, Danko Ján, Dvoržák Karol, Ďurica Ladislav, Fodor Cyril, Hipík Dušan, Hlaváčik Jozef, Hrablay Cyril, Huňa Cyril, Jamrich Milan, Končír Ján, Margeta Peter, Michelčík Peter, Nácar Michal, Pašiak Vladimír, Šuhajda Pavel, Šuhajda Peter, Šušor Štefan, Tlučák Štefan, Uhrík Ján, Uhrík Zdenko

 

Strojárstvo

 Trieda: 4.D                         Tr. učiteľ: Milan Lešánek

Balážová Mária, Bandzi Stano, Dúbravský Ľubo, Ferenci Ladislav, Fodor František, Franko Michal, Gabužda Ján, Holubová Eva, Husenica Peter, Jankov Anton, Jasenka Ján, Kabáč Pavol, Károlyová Alžbeta, Kocúr Dušan, Kožík Emil, Krišková Ľubica, Milanová Elena, Palaš Július, Pastucha Pavol, Sabaková Jarmila, Spišiak Milan, Šajgalík Ondrej, Štefanovič Jozef, Záhradníková Anna

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1969/1970

04-2-01 - Strojárstvo

 Trieda: 4.A                            Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Aschenbrierová Katarína, Babiaková Eva, Balážová Valéria, Balkovičová Magdaléna, Beniačová Elena, Boháčiková Anna, Bukovinová Jana, Cisáriková Viera, Gazdíková Zuzana, Kilvádyová Jana, Kindlová Zdenka, Kolesárová Janka, Kováčiková Marcela, Kukučová Mária, Kútiková Eva, Kvačkajová Marta, Kysucká Mária, Muránska Jana, Nosková Anna, Ondrková Soňa, Potančoková Elena, Potkányová Elena, Putišová Veronika, Redhamerová Anna, Strečková Elena, Šusteková Katarína, Tamojková Katarína

 

04-2 – Strojárska technológia

 Trieda: 4.B                        Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Bačko Peter, Balko Michal, Citara Pavel, Čillík Koloman, Čížik Milan, Daniš Marian, Fleško Anton, Frgelec Jozef, Hanko Pavel, Jágerčík František, Kriváň Ján, Kostúr Karol, Kováčik Ján, Kvoriak František, Linták Peter, Marák Milan, Medveď Stanislav, Peniak Ján, Rosik Ľubomír, Saksa Ján, Skoršepa Alfonz, Spišiak Jozef, Strmeň Ján, Tepličan Samoslav, Zvarík Vladimír

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Ing. Dezider Gulovič

Búda Marián, Činčura Jozef, Eremiáš Miroslav, Gáll Dušan, Hanes Igor, Hraško Juraj, Hruška Milan, Huťka Marián, Kabáč Michal, Kolpák Imrich, Kordík Miloš, Kubiš Ján, Kútny Ondrej, Magna Ján, Meškan Vlastimil, Moroz Ján, Oborčok Jozef, Paľove Milan, Pavlovský Jozef, Peťrík Jozef, Peťko Ivan, Samuelčík Ján, Samuelčík Jozef, Pivník Vladimír, Sokáč Ivan, Strýček Ján, Vencel Ján, Zelený Ján

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D           Tr. učiteľ: Ing. Konštantín Chudík

Alberty Jozef, Bubelíny Ján, Bullová Eva, Detvaj Jozef, Faško Vladimír, Fillo Ľubomír, Fillo Milan, Herda Ján, Jaroš Milan, Kvietok Ján, Lámer Rudolf, Medveď Ján, Melchiary Peter, Moh Stanislav, Molčanová Viera, Palacka Pavol, Polóny Milan, Polóny Vladimír, Ridzoň Milan, Sihelský Ján, Slabey Stanislav Schvarzbacher Ondrej, Štelrajter Miroslav, Tréger Igor, Ťažký Jozef, Vais Emil, Vlček František, Zachar Miroslav

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1970/1971

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.A                        Tr. učiteľ: Ing. Ján Čubáň

Bániková Mária, Bialik Jozef, Budaj Branislav, Dančo Pavol, Fodor Ondrej, Futák Marián, Giertl Juraj, Harinek Oskar, Hermanová Mária, Hricová Mária, Jakubčo Matej, Kiss Benedikt, Koza Marián, Kŕč Jozef, Lackovič Anton, Majer Vladimír, Oravcová Zuzana, Pelachová Anna, Ridzoň Jozef, Sirota Vladimír, Soliar Vojtech, Štulrajterová Eva, Štulajter František, Štulajter Ján, Turňa Ján, Votroubková Jana, Boháčik Ján, Ružička Vladimír, Laššo Milan, Turčík Vladimír

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                    Tr. učiteľ: Ing. Daniel Čatloš

Bahuľová Magdaléna, Cisárik Dušan, Čejtey Dušan, Donovalová Katarína, Dovala Milan, Ďurčík Jozef, Ďurčová Elena, Eibner Miroslav, Fodor Pavel, Gecko Emil, Haviarová Silvia, Kosno Emil, Lopušná Elena, Maťko Ján, Mišovic Ján, Muránsky Juraj, Návojová Elena, Oceľ František, Simanová Elena, Sojka Stanislav, Šefranko Július, Štulajter Pavel, Šuchaň Jozef, Uram Peter, Zábranský Ján, Zvarík Pavel, Chramec Peter, Kašinský Juraj, Mázik Miloš, Pavlikovský Jaroslav, Víglaský Pavel

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                   Tr. učiteľ: Ing. Ivan Kovalčík

Babková Mária, Baláž Ján, Bneda Tomáš, Búda Michal, Demeter Ondrej, Hanesová Anna, Hraško Ján, Hraško Jozef, Huťka Pavel, Chramko Pavel, Kramáriková Klára, Kolenič Ján, Kvačkaj Tibor, Leitnerová Eva, Ličková Katarína, Lihan Vojtech, Maslík Ján, Paliderová Viera, Pančíková Marta, Polony Vladimír, Plško Peter, Sanitra Jozef, Sivčaková Oľga, Strmeň Ján, Šarkan Dušan, Štefánik Jozef, Textons Peter, Zöller Dezidér, Potkány Milan, Čief Ján, Drugda Rudolf, Papánek Vladimír, Strigáčová Oľga

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                   Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Backo Jozef, Benko Viliam, Birka Karol, Budaj Igor, Dianiška Daniel, Duraj Michal, Fujka Pavel, Greguš Drahomír, Jarabák Jozef, Juriga Dušan, Klesniak Matúš, Koronczi František, Kostíková Viera, Krakovská Viera, Lackovič Dušan, Majerík Ján, Ostránský Zoltán, Parobek Dušan, Praženica Ján, Sedliaková Mária, Sloboda Bohumil, Štefánek Jaroslav, Štefánik Milan, Tatár František, Bulla Ladislav, Majerová Nadežda, Maťušová Ľudmila, Mišurda Pavel, Oravec Lucián, Štúberová Viera, Ťažká Marta

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.E             Tr. učiteľ: Ing. Jarmila Bieliková

Boháčik Ján, Bulla Ladislav, Čief Ján, Drugda Rudolf, Chramec Peter, Kašinský Juraj, Laššo Milan, Majerová Nadežda, Maťušová Ľudmila, Mázik Miloš, Mišurda Pavel, Oravec Lucián, Papánek Vladimír, Pavlikovský Jaroslav, Potkány Milan, Ružička Vladimír, Strigáčová Oľga, Štuberová Viera, Turčík Vladimír, Ťažká Marta, Víglaský Pavel

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1971/1972

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.A                        Tr. učiteľ: Ing. Ján Tokár

Auxt Peter, Belko Štefan, Brachna Jozef, Čižmár Marian, Dobrota Ján, Fillová Anna, Golian Cyril, Hirko Július, Hudec Pavel, Ihring Ľudovít, Krajčiová Marta, Krušinský Jozef, Křen Ladislav, Lacko Ľubomír, Laššák Jozef, Macák Miroslav, Majer Milan, Majlingová Jozefína, Marek Zdenko, Margeta Konštantín, Mišút Pavol, Murtin Igor, Roháčová Ema, Stolár Stanislav, Štrba Peter, Votroubek Peter

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                        Tr. učiteľ: Ing. Ján Černák

Adamčiak František, Alberty Milan, Barzík Jozef, Belica Ján, Bosíni Mikuláš, Budáč Ján, Flosník Jozef, Glembek Miroslav, Giertli Jozef, Heinrichová Katarína, Chovan Marian, Leško Juraj, Liška Milan, Lörinc Ján, Martinec Vladimír, Mitterpachová Soňa, Motyčka Milan, Moucha Drahomír, Mrázová Jarmila, Očenáš Berdard, Peťková Ružena, Pôbiš Juraj, Randušková Katarína, Rapák Ján, Kubuš Pavol, Rúfus Juraj, Vraniak Jozef

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                      Tr. učiteľ: Ing. Pavol Belko

Bačík František, Bardiovský Peter, Belica Ján, Berčíková Pavla, Caban Stanislav, Kán Ján, Kočtúch Miroslav, Kolajová Mária, Kolarovič Jozef, Krupa Marcel, Kuchár Milan, Kvietok Milan, Lalík Ľubomír, Macíková Anna, Medzihradská Jolana, Mišurda Jozef, Roško Milan, Sedliaková Anna, Sedliaková Valéria, Sekereš Jaroslav, Šajgalíková Lýdia, Šajgalík Michal, Tomenga Jozef, Valkovič Ján, Vido Ján, Vrabec Milan

 

04-2-01 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D             Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Bialik Jozef, Cambelová Mária,  Čižmár Dezider, Čollák Marián, Dimoš Marián, Ďurica Rudolf, Faško Milan, Roľko Daniel, Giertlová Anna, Halászová Zora, Jurčiak Ján, Koštiaľ Ľubomír, Macuľa Ferdinand, Marák Ján, Mikloš Ladislav, Pacera Pacherová Anna, Pikula Karol, Plško Ján, Rolko Jaroslav, Rosiar Peter, Sokol Marián, Suja Jozef, Šarník Juraj, Šebeš Michal, Šinger Miroslav, Štellerová Monika, Štulajterová Mária, Šuláková Magdaléna, Tomášek Bohuš

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1972/1973

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.A                 Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Belková Anna, Benco Miroslav, Borovič Ladislav, Čuková Alexandra, Diabelko Vendelín, Gurský Peter, Halama Ctibor, Hašan Jozef, Holka Gregor, Kostúr Peter, Koščo Pavel, Kromholc Ján, Kvačkajová Eva, Lálik Július, Lesňák Rudolf, Moucha Václav, Pančíková Anna, Plško Jozef, Poktány Ľubomír, Pôbiš Ivan, Sliačanová Eva, Smida Jozef, Stanislav Jozef, Šuran Pavel, Uhliar Štefan, Veverka Peter

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Ing. Ján Lehotský

Beňovič Stanislav, Bubelíny Jozef, Blažek Milan, Budaj Pavol, Bystrianský Ján, Danko Ján, Dubíny Jaroslav, Gajdoš Dezider, Chaban Ján, Kaša Vladimír, Koniar Ján, Kubová Renata, Kuchár Pavol, Lupták Ladislav, Molčan Ján, Pavúk Miroslav, Pepichová Oľga, Peťko Cyril, Pindiak Milan, Schoberová Alžbeta, Slivka Peter, Škrovina Igor, Štefko Martin, Tomenga Jozef, Vančík Ján, Vetrák Milan, Žilka Peter

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                     Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Babiaková Zuzana, Berčík Jaroslav, Borlok Ján, Horváth Jozef, Hruška František, Katreniak Pavel, Kontúr Jozef, Koto Ladislav, Kupec Ľubomír, Kyzeková Anna, Makovník Štefan, Mitter Ľubomír, Mižov Jozef, Mutiš Milan, Oravský Igor, Podstavek Ján, Poliak Tibor, Porubský Ján, Semeňák Vojtech, Strmeň Pavol, Ševčík Jozef, Šipula Ján, Šipula Juraj, Šuhajda Juraj, Turošík Marián, Uhrík Jozef, Uhlíková Eva, Vaník Ján, Vincúr Štefan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                          Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Brtko Milan, Budaj Pavol, Budinský Karol, Dobišová Mária, Ďurčík Jozef, Filipková, Kohútik Pavol, Králik Štefan, Kupec Ján, Kvačkajová Dana, Liška Ján, Majer Ivan, Murgaš Ján, Paciga Jozef, Piar Július, Rapčan Ivan, Rečko Ján, Siman Jozef, Schwarthucha Ľubor, Solárik Jozef, Šarkan Milan, Štulajter Ľubomír, Šupala Ján, Vetrák Ondrej, Vodráška Stanislav, Zemko Vojtech

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1973/1974

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.A           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiárová

Bitala Ján, Boroš Ján, Botto Július, Figa Ľubomír, Fillo Ondrej, Giertli Ivan, Giertlová Marta, Hamlík Ondrej, Hraško Daniel, Chudý Ján, Karako Dušan, Kasár Ivan, Klimo Ladislav, Kováčik Ľubomír, Kováčová Anna, Kriváň Július, Kulifajová Elena, Maťúš Ján, Mikloš Gabriel, Mitterpach Miroslav, Piško Milan, Schaller Emil, Srniak Ján, Vais Vladimír, Vavrovský Branislav, Zemko Ľubomír, Živor Ján

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                     Tr. učiteľ: Ing. Milan Peťko

Barniak Jozef, Bostev Peter Christev, Boháčiková Jarmila, Eibner Vladimír, Fichna Rudolf, Foľk Vladimír, Gálik Igor, Giertli Marián, Kološta Juraj, Kurek Ján, Labaj Pavel, Máliková Mária, Mandalík Jozef, Marčok Jozef, Mikuš Štefan, Mravec Iva, Peťko Mikuláš, Ridzoň František, Ridzoň Jozef, Siman Ján, Smolec Marián, Suja Milan, Szabó Ján, Vaník Slavomír, Valent Ivan, Vallo Július, Villim Peter, Volf Ján

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C             Tr. učiteľ: Ing. Dezider Gulovič

Babic Ivan, Čillík Jozef, Donoval Miroslav, Engler Stanislav, Hlinka Ján, Honko Jozef, Jablončík Ľudovít, Janošková Oľga, Kohútik Karol, Koščová Anna, Kováčik Pavol, Krajči Jaroslav, Kubaliak Jaroslav, Kuvik Juraj, Lehotský Marián, Lovič Marian, Majerčák Ľubomír, Miták Ivan, Peťko Peter, Skladaný Zorislav, Smola Ján, Soliar Zdeno, Štepanovský Milan, Štulajter Ján, Vaník Stanislav

 

 

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                   Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Caban Miroslav, Eliáš Ján, Foltán Jozef, Gerik Miroslav, Grendel Ondrej, Helc Ján, Hrašková Irena, Huťka Miroslav, Karak Miroslav, Kostúr Peter, Kováč Ján, Kováčik Jozef, Kovalančík Pavel, Kubica Miroslav, Kunštár Štefan, Kvačkajová Dária, Kyseľ Ján, Lámer Samuel, Longauerová Sylvia, Macalák Peter, Mikitič Michal, Mrázová Bronislava, Rísik Dušan, Štulajter Ján, Turňa František, Vráb Jozef

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1974/1975

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A               Tr. učiteľ: Ing. Daniel Čatloš

Babušák Ľudoví, Baliak Pavol, Belko Pavol, Brádňanský Ľubomír, Giertl Ján, Halaj Jozef, Huostik Ján, Chudý Dezider, Kvietok Pavol, Laššák Jozef, Lopušný Dušan, Makovník Milan, Malček Milan, Matúška Jaroslav, Medveď Peter, Mičko Jozef, Mináč Peter, Mlynarčík Peter, Mydliar Peter, Nepšinský Kamil, Ožďáni Pavel, Profant Pavol, Rosiar Miroslav, Starčok Jozef, Šalko Peter, Šimáně Jozef, Tokár Jozef, Turňa Štefan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                       Tr. učiteľ: Ing. Ján Tokár

Baliak Jozef, Belková Marta, Cesnaková Mária, Cibuľa Jozef, Citara Martin, Cukan Drahoslav, Demian Ivan, Dvořák Peter, Gernic Igor, Giertli Ľubomír, Gossnigová Margita, Havranová Anna, Chalupka Jozef, Kindernay Ján, Kiš Milan, Krakovský Dušan, Krankuš Ľubomír, Kubove Elena, Kvačkaj Dušan, Luptovčiak Peter, Luštíková Ľudmila, Mateides Jozef, Midriak Ján, Michaliková Mária, Nagyváradi František, Neština Jaroslav, Strigáčová Eva, Švantner Miroslav, Trkan Dušan, Zéthy Miroslav

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.C                Tr. učiteľ: Ing. Jaroslav Molčan

Arendárik Stanislav, Auxt Ján, Caletka Karol, Čipka Dušan, Depta Ondrej, Farbiak Ján, Flaška Peter, Funtík Milan, Gaboň Tomáš, Hruška Pavel, Chovanec Jaroslav, Klincko Eduard, Kováčik Ján, Kováčik Slavomír, Kúdelka Jaroslav, Kúdelka Miroslav, Medveď Anton, Mikloško Peter, Moravčík Vladimír, Orovčík Jozef, Ostrožlík Elemír, Pendziviater Dušan, Pytliak Jozef, Slabej Ľuboslav, Škantár Ján, Ťažký Pavel, Urban Martin, Vyletel Zdenek, Zemko Ivan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Beňačka Milan, Bíro Klement, Brucháneková Ida, Budajová Marianna, Danko Ľubomír, Daxnerová Mária, Dobrík Ján, Fillo Jozef, Fotka Ladislav, Hercová Daniela, Hilmer Ján, Chválik Pavol, Katreniak Jozef, Kochan Milan, Koniarová Anna, Kostúr Jaroslav, Kuapp František, Kovacs Ľudovít, Kováčik Vladimír, Kupcová Marta, Kvas Dušan, Lupták Ivan, Pažma Jozef, Peťková Ľubica, Praslička Igor, Raffay Milan, Sliacky Igor, Ševc Ľubomír, Turčan Pavol, Turňová Elena, Veselka Ján

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1975/1976

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                     Tr. učiteľ: Jarmila Bieliková

Cencer Milan, Čellár Vladislav, Fortiak Ján, Giertl Juraj, Chovanec Miloš, Klimek Ladislav, Klimentová Janka, Kolajová Margita, Kolesár Ľubomír, Kurek Ján, Kúth Leonard, Lehotský Ján, Lučatíncová Alena, Mihok Miloslav, Milec Pavel, Mora Marián, Popelka Jaroslav, Rosa Jaroslav, Schönová Oľga, Smola Marián, Švantner Jozef, Zingor Oto, Zrak Šimon

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                       Tr. učiteľ: Miroslav Mravec

Balciarová Anna, Belková Marta, Bobák Stanislav, Číž Ľubomír, Ďuriančík Dušan, Giertli Jozef, Gombaszögi Alexander, Hruška Ján, Hudec Jozef, Janičina Vladimír, Javorský Igor, Klinec Dušan, Koncoš Ján, Kostiviar Peter, Plešivčiak Štefan, Piaček Ján, Piovarči Stanislav, Sendrej Pavel, Štepanovská Zlata, Turoň Milan, Trajteľ Svetozár, Valašík Marián, Zrubecová Soňa

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.C                                             Tr. učiteľ: Trangoš

Babčan Karol, Bardiovská Henrieta, Belko Miroslav, Bugáň Vladimír, Černák Ivan, Dendis Marián, Engler Peter, Grlický Vladimír, Káan Jozef, Kasper Miroslav, Klochan Igor, Kohútik Juraj, Kysel Ján, Mikuláš Peter, Múka Miroslav, Pampura Šimon, Račák Jaroslav, Sanisló Július, Šagát Ivan, Šefranko Vladimír, Tištian Pavel, Turoň Jozef

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Ing. Pavol Belko

Bako Vladimír, Budinský Peter, Ďuriančík Peter, Fichna Bohuš, Gálová Eva, Gavalec Alexander, Hanáček František, Hrivnák Peter, Krumpál Karol, Kuzmová Mária, Kyseľ Milan, Lapin Jozef, Mihalisko Jozef, Morong Ján, Ovčiariková Mária, Sihelský Stanislav, Tomčíková Judita, Varga Ľubomír, Vlčková Emília, Zacharová Oľga, Ziman Ondrej, Zsolnai Mikuláš

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1976/1977

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.A                           Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Balco Karol, Bálint Jaroslav, Durmis Pavel, Frívaldská Eva, Gašperan Jozef, Hugec Ľubomír, Ilavský Vladimír, Jakabšic Pavel, Kamenský Dušan, Kubala Ľuboš, Mikloško Štefan, Nemčok Ján, Palik Peter, Pocklan Vladimír, Pravotiak Miroslav, Pikula Michal, Pšenková Mária, Raab Ladislav, Slatinská Danka, Švoňava Štefan, Úradník Ján, Vaník Ondrej, Varecha Ivan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Barbierik Pavol, Bomba Ján, Borlok Ján, Černák Dušan, Čížiková Erika, Ďurďák Jozef, Fillová Zora, Fiľo Pavol, Hartyaniová Božena, Hák Gejza, Hrbáň Milan, Kohárová Anna, Kotraba Karol, Kúkolová Darina, Ľupták Marcel, Majan Karol, Medveď Pavol, Muranyiová Marta, Obernauer Erik, Sarvaš Ľuboslav, Selčanová Eva, Semančík Marián, Schaller Ján, Sojka Ján, Sokolová Ľubica, Šuchaň Jozef, Zubáková Helena

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.C                     Tr. učiteľ: Ing. Ján Lehotský

Benko Tomáš, Fačko Ľubomír, Fungač Dušan, Holzer Jaroslav, Hronec Ľubomír, Chválik Peter, Jung Jaroslav, Klučiarovský Ladislav, Krátky Ladislav, Kriška Jozef, Kúdelková Eva, Lapšanská Karina, Mikuš Ľubomír, Nosková Viera, Ostrica Ján, Pindiaková Emília, Siládiová Lucia, Suja Jozef, Štefanovie Miroslav, Tazberík Milan, Vilim Ján, Výboh Ondrej, Zagajec Pavol

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Bednár Jaroslav, Caban Ján, Čučka Vladimír, Haberová Danica, Dobrota Dušan, Horčík Jaroslav, Ilavský Dušan, Ilčík Stanislav, Kereň Zdeno, Kochan Erik, Kolimár Mirko, Láska Samuel, Leitner Ján, Lukáč Tibor, Longauver Vladimír, Lenďáková Katarína, Mravec Juraj, Omasta Tibor, Orosz Róbert, Paľov Ján, Pilko Igor, Polončan Peter, Potančok Rudolf, Stanko Vladimír, Ševčík Ján, Škantár Miroslav, Tomčák Jaroslav, Tomenga Marián, Varga Štefan, Vlčková Ružena, Weisenpacher Roman

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1977/1978

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                           Tr. učiteľ: Ján Pampurík

Bauza Erich, Botka Marián, Brašo Ján, Bulla Milan, Čellár Miroslav, Čillíková Zdenka, Čučka Vladimír, Demian Ján, Fraňo Jozef, Homola Dušan, Huťka Ondrej, Janičkovičová Alena, Kaša Ivan, Klimek Karol, Kohútik Milan, Kochan Erich, Kováčová Soňa, Kvačkaj Milan, Kvanda Stanislav, Latináková Anna, Laurinc Ladislav, Medveď Rastislav, Oravčík Vladimír, Oravec Zdenko, Poradský Rastislav, Potančok Jaroslav, Predajňa Rudolf, Puškár Ivan, Rybár Vladimír, Slobodníková Nadežda, Šišková Viera, Tomášik Vladimír, Uhrík Miroslav

 

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Auxt Ján, Badinková Anna, Balla Ján, Bútora Juraj, Čika Jaroslav, Čiljaková Janka, Giertli Miroslav, Haviarová Vlasta, Hronec Ľudovít, Jáchim Pavel, Kamenský Jozef, Koralka Vladimír, Koštial Viliam, Kubove Milan, Kvačkajová Alžbeta, Laurinc Ján, Lehotský Milan, Michalková Katarína, Pôbiš Jaroslav, Sedliačiková Ľudmila, Sláva Miroslav, Stankovianska Lucia, Stieranka Ivan, Svetlíková Magdaléna, Švantner Ľubomír, Tekeľa Ľubomír, Urbančok Miroslav, Vešelényi Ján, Zajačko Daniel, Žabka Ivan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                       Tr. učiteľ: Soňa Kučerová

Balciar Jaromír, Belo Miroslav, Budáč Milan, Cibuľová Eva, Čuka Ján, Demian Ján, Demian Ondrej, Franko Juraj, Gandžala Ján, Janoštiaková Mária, Kirdajdová Božena, Kološta Peter, Lipták Ján, Matuška Slavomír, Minárik František, Parašín Svetoslav, Pehenová Anna, Pohorelec Dušan, Porubský Pavol, Rosík Ľubomír, Sadovský Jozef, Sliva Július, Stanová Erika, Šáli Slavomír, Talan Jozef, Tlučák Ján, Tokárová Júlia, Torňoš Jaroslav, Tuták Pavol, Vráb Juraj

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D               Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Baranec Jozef, Benčö Peter, Bíro Jozef, Holeš Milan, Horváth Pavel, Horváth Štefan, Chamulová Zuzana, Klubert Marian, Komora Daniel, Kováčik Ľubomír, Královič Miroslav, Kučerák Slavomír, Kureková Anna, Lorko Peter, Lunter Martin, Mačuda Dušan, Medveďová Anna, Mičinský Mikuláš, Molent Ján, Oremová Janka, Sitarčík Milan, Slobodník Miroslav, Svoboda Juraj, Šebest Stanislav, Škultéty Miroslav, Tončík Boris, Turčan Miloš, Turňová Eva

 ŠKOLSKÝ  ROK 1978/1979

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A               Tr. učiteľ: Ing. Jaroslav Molčan

Auxt Vladimír, Baliaková Eva, Birková Mária, Búlik Jozef, Cambel Ján, Černák Pavel, Faráriková Dana, Fischer Peter, Giertl Boris, Giertli Vladimír, Grajzeľ Milan, Hlinková Nadežda, Jakubec Peter, Kňazovický Juraj, Kontúr Peter, Kováčiková Mária, Lamper Milan, Lamper Pavol, Ondruška Miroslav, Paľo Pavel, Rydzoň Alexej, Sihelská Mária, Slezák Jaroslav, Ščepko Dušan, Šluch Marián, Štellerová Mária, Švantnerová Ľubica, Telecký Ľudovít, Turňa Ján, Villimová Iveta, Vonderčík Pavel, Vrábliková Jana, Zajacová Marta

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.B                       Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Bánik Vladimír, Brozman Juraj, Ďurčová Viera, Horváthová Darina, Horníková Lýdia, Hurajtová Mária, Huťka Lukáč, Jágerská Zdenka, Karak Jaroslav, Kováčik Milan, Kožičková Viera, Kupec Miroslav, Kupec Zdeno, Lesko Miloš, Luptáková Zuzana, Oravkinová Mária, Plameňová Kvetoslava, Plecho Jozef, Plško Ján, Pohorelcová Jana, Polčáni Pavel, Slovák Peter, Stančík Miroslav, Švantner Vladimír, Švantnerová Anna, Švec Milan, Tapperová Mária, Turňa Vladimír, Vaník Ivan, Žačok Mikuláš, Žilík Jozef

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                   Tr. učiteľ: Aneta Somerlíková

Birková Žofia, Bubanský Ján, Daxnerová Anna, Fodor Dušan, Gonda Ján, Gramľová Gabriela, Hakeľová Emília, Hurajt František, Chmelíková Elena, Kamenská Libuša, Kmeťová Danka, Kolesová Elena, Kováč Ján, Kovalčíková Valéria, Kulfas Miroslav, Laurincová Anna, Majer Ondrej, Miklošová Soňa, Paprčka Ján, Pavúk Juraj, Pollák Ľudovít, Roháľ Miroslav, Sitarčíková Xénia, Slabeciusová Viera,  Šico Igor, Šramko Ľubomír, Štefanko Pavel, Uhrík Vladimír, Uhrín Vladimír, Ujházyová Mária, Vilhanová Jana, Zvonček Vladimír

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Adamove Ján, Ba Ján, Bako Dušan, Belicová Jana, Birková Helena, Fukas Roman, Fusková Viera, Horský Igor, Kalandová Oľga, Kasal Ivan, Kolenička Zdenko, Kováčik Peter, Krbyla Vladimír, Kružliak Ladislav, Kútiková Danka, Laurová Mária, Longauerová Beata, Medveď Ondrej, Morvay Ján, Murgaš Juraj, Nahálka Pavel, Novotňáková Miroslava, Očenáš Ľubomír, Oravec Miroslav, Peruňský Jaroslav, Rusko Peter, Sojková Mária, Tököly Ladislav, Ťažká Daniela, Zacharová Anna, Zliechovec Dušan

 

 ŠKOLSKÝ  ROK 1979/1980

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                     Tr. učiteľ: Jarmila Bieliková

Arvai Peter, Baksa Ľubomír, Báldovský Milan, Bavlšík Ľudovít, Bellušová Jana, Bergel František, Černák Stanislav, Deák Ján, Galo Branislav, Gregušová Anna, Háberová Alena, Haviarová Romana, Hlôška Pavel, Kmeťová Dagmar, Kočan Igor, Kolajová Bernadetta, Koľajová Alena, Komora Václav, Korda Ivan, Kvačkaj Vladimír, Kvietok Ján, Lupták Ľuboš, Maculová Nataša, Mora Pavel, Pekár Milan, Potančoková Katarína, Rajprich Ján, Sedmák Ladislav, Šulek Svetozár, Teplická Mária, Triebušník Jaroslav, Trojanová Soňa, Vetráková Marianna, Vigašová Katarína

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Badinková Táňa, Brém Vladimír, Brozman Dušan, Fortiak Ivan, Gažúr Ján, Gondová Lýdia, Grebík Miroslav, Klimová Eva, Košičiar Dušan, Kováčiková Anna, Kurek Jozef, Ostrihoň Jozef, Pahčová Eva, Penjaková Anna, Piater Peter, Pintér Štefan, Prôčková Marianna, Rafajová Oľga, Sabo Juraj, Slabej Ondrej, Sojka Stanislav, Sokáčová Mária, Škultétyová Janka, Štecková Anna, Štulrajter Július, Šupala Ľubomír, Trajteľová Soňa, Trokšiar Vladimír, Uhrík Jaroslav, Vavrek Štefan, Zázrivec Juraj

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                               Tr. učiteľ: Ján Tokár

Adamica Jozef, Babiak Miloslav, Baliak Peter, Brynych Miroslav, Čuba Pavol, Fehér Miroslav, Giertl Miroslav, Halach Milan, Hanzen Vladimír, Hladaj Peter, Ján Peter, Kalníková Alena, Klimo Viliam, Koristová Anna, Kováčik Miroslav, Kováčová Mária, Krbyla Slavomír, Medveďová Janka, Medzihradská Anna, Roľková Anna, Rončák Štefan, Spodniak Pavol, Stieranka Slavomír, Švantner Pavel, Švantnerová Drahuša,  Turis Jozef, Turňová Janka, Vagaská Gabriela, Vaníková Renáta, Zajaková Beáta, Sitár Dušan

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Ing. Pavol Belko

Bálint Miroslav, Benešová Libuša, Brozman Jaroslav, Bullová Daniela, Čánová, Černák Igor, Együd Tibor, Homola Peter, Kamzíková Eva, Klinčík Zdeno, Komárová, Košík Kamil, Koščo Ján, Kriška Ivan, Longauerová Elena, Luptáková Ľubica, Makovník Stanislav, Menich Peter, Migaľa Pavel, Očenáš Igor, Orolín Jozef, Pavelková Beáta, Pavúk Igor, Pikula Anton, Roháriková Milina, Rončáková Ľubomíra, Smolcová Iveta, Štellerová Dana, Švantnerová Zuzana, Trnavská Jolana, Ulický Ondrej, Vlčková Drahuša, Zvarová Alena, Žabka Miroslav

 ŠKOLSKÝ  ROK 1980/1981

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                       Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Bálint Dušan, Čubaňová Viera, Engler Juraj, Fašková Lucia, Feketeová Adriana, Feketeová Eva, Frimm Ľubomír, Gajdoš Ján, Giertlová Viera, Habera Pavel, Havaš Karol, Helik Ladislav, Hrašková Zuzana, Holko Ján, Hudík Ladislav, Hurajová Marta, Kliment Jozef, Korbačka Rastislav, Kovács Ladislav, Kováčik Ľubomír, Kuľašiaková Jana, Kupčok Slavomír, Kýnová Jarmila, Medveďová Anna, Melas Jozef, Melicherčík Ivan, Mikloško Jozef, Parák Igor, Pompura Jozef, Rosiar Ivan, Szaga Milan, Šebest Jaroslav, Šico Miloš, Štulajter Pavol, Tondra Vladimír, Vidiečan Juraj

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B                       Tr. učiteľ: Anna Lamačová

Adamica Pavol, Baboľová Katarína, Bálint Milan, Bernát Jaroslav, Blaško Hubert, Cíchová Danka, Dolník Dušan, Halaj Vladimír, Huťka Ján, Karas Pavel, Karman Ján, Kmeť Ján, Kolesár Marián, Komora Vladimír, Koronczi Štefan, Láska Ján, Lojdová Janka, Malčeková Dagmar, Markotánová Eva, Medveďová Ľubica, Nosáľ Miroslav, Piecková Viera, Poliak Stanislav, Poliaková Janka, Roštár Peter, Rydzoňová Eva, Sabadoš Róbert, Sihelský Dušan, Staroňová Eva, Slezák Miroslav, Štefaniková Ľuboslava, Urbančok Pavol, Vojtko Ivan, Vrlo Ivan, Zacharčok  Ľubomír, Zacharová Iveta

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                     Tr. učiteľ: Ing. Ján Lehotský

Adamove Anna, Auxtová Marta, Betka Ľubomír, Bubelínyová Katarína, Borlok Jozef, Cevárová Margaréta, Ďuriš Igor, Fašková Elena, Ginis Jozef, Haliarsky Tibor, Jung Robert, Kostúr Ivan, Kubík Ján, Lanák Peter, Lehotský Pavel, Lomenčíková Viera, Menis Miloš, Murtin Ján, Piljarová jana, Pleva Juraj, Polák Jozef, Roško Pavel, Sarvaš Milan, Segeľová Janka, Sekereš Pavol, Šajgalík Dušan, Štefánik Pavel, Štulajter Iva, Tavarszký Zoltán

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                          Tr. učiteľ: Daniel Čatloš

Arvaj Juraj, Babnič Pavol, Bulla Daniel, Čillík Ivan, Fašková Danka, Gregorová Anna, Habovčík Vladimír, Jackuliak Ján, Kaličiak Jozef, Kováčik Zdeno, Lichvár Leo, Medveď Peter, Messerschmidt Miroslav, Michalíková Jana, Mikloš Igor, Milerová Elena, Mušková Ivica, Muller Ladislav, Pohorelcová Alena, Rafajová Mária, Romančík Jaroslav, Rusko Jozef, Slabécius Zdeno, Slobodník Ondrej, Stehlík Igor, Strečok Ján, Szobonya Tibor, Štulajter Štefan, Tökölyová Hilda, Zbýňovcová Janka, Zelený Miroslav

 ŠKOLSKÝ  ROK 1981/1982

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                    Tr. učiteľ: Ing. Ján Pampurík

Balla Miroslav, Berčíková Jana, Bíreš Štefan, Englerová Marta, Fekiačová Oľga, Fízeľ Jozef, Forgáč Tibor, Gaál Vladimír, Giertlová Ľubomíra, Harvan Vladimír, Hrebíček Ivan, Hroš Ján, Katreniak Emil, Kmeť Vladimír, Košík Miloš, Kováčiková Eva, Kret Ján, Križan Ján, Lukáč Miloš, Machajová Erika, Mazúch Dušan, Miralovič Zdeno, Miškei Július, Muociková Elena, Némethová Eva, Parobek Dušan, Sarvašová Katarína, Sedláková Jana, Slosiarová Eva, Slosiar Milan, Sojka Stanislav, Štulajter Vladimír, Toman Jaroslav, Weis Marian

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Antalík Miroslav, Bačík Stanislav, Bardiovská Jana, Benedeková Zuzana, Barlok Ivan, Cibuľa Karol, Cibuľa Ladislav, Čížik Miroslav, Dudášová Viera, Filipko Pavol, Franko Ľubomír, Gailaš Igor, Gašperan Ján, Chovan Miloš, Komora Ján, Kostoláni Ján, Košíková Janka, Krajč Peter, Libič Ladislav, Lipták Peter, Loderer Igor, Machyniaková Janka, Majerová Janka, Majorský Juraj, Mrvová Katarína, Mutišová Světlana, Navrátil Ivan, Sirotiak Slavomír, Sivčák Ivan, Sklenár Jaroslav, Struhár Ivan, Šandor Vladimír, Švec Igor, Urbančok Ján

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                       Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Baboľová Kvetoslava, Baláž Pavel, Blaško Vladimír, Čubaň Ján, Diko Ján, Drábová Viera, Giertl Milan, Gonda Jaroslav, Hraško Milan, Kalický Vojtech, Kalíška Ján, Kret Ján, Kružliaková Eva, Lorenčíková Katarína, Löcsös Peter, Majer Miroslav, Melošová Eva, Nemčok Ivan, Ondrejková Ľubica, Pálkováč Peter, Plesníková Elena, Potkány Dušan, Rejdovian Peter, Richnavská Magdaléna, Siládi Ivan, Šedívka Miloš, Šreinerová-Zemková Jana, Telek Alexander, Torňoš Ivan, Turňa Pavol, Verkin Miroslav

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                   Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Baník Roman, Budaj Miroslav, Cingel Viktor, Čellár Igor, Čunderlík Jaroslav, Čupka Milan, Danielová Janka, Fáziková Pavlína, Figuli Ján, Gavalcová Jana, Guzma Ľudovít, Hadžega Ján, Hrnčiar Miroslav, Hruška Marian, Janovcová Jana, Kalický Peter, Kováčiková Iveta, Kubišová Nataša, Lamper Karol, Macko Igor, Majan Igor, Medveď Ján, Mesíková Zuzana, Michalíková Elena, Mlakytová Anna, Moncoľ Ivan, Múka Emil, Pôbišová Katarína, Rybár Ivan, Slobodník František, Trajteľová Beáta, Trnovský Jozef, Turňa Vladimír, Urva Pavol, Úradníková Viera, Vajda Peter, Zázrivec Miroslav

 ŠKOLSKÝ  ROK 1982/1983

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A               Tr. učiteľ: Ing. Jaroslav Molčan

Adamský Jozef, Babic Ján, Danko Ivan, Dekrétová Božena, Fábryová Iveta, Galdík Július, Gálová Marcela, Halaj Roman, Hiadlovský Jozef, Huňa Radek, Jakubec Ivan, Kalický Vladimír, Líčková Mária, Lichvárová Lea, Litvová Helena, Muriňák Ivan, Nosáľ Ivan, Novysedlák Pavel, Omiliaková Erika, Oravec Roman, Ovčiarik Zoltán, Pavúková Jana, Peťko Peter, Priadka Ivan, Puobišová Mariana, Revay Milan, Ridzoň Milan, Settey Miroslav, Sirota Miroslav, Šiklóši Miroslav, Šluch Ivan, Vaculčiaková Tatiana

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B                 Tr. učiteľ: Aneta Somerlíková

Aust Peter, Bednár Peter, Brzková Iveta, Bulla Róbert, Cibuľová Jana, Dobias Miroslav, Doboš Ivan, Ďurčíková Eva, Ďurej Ján, Giertl Branislav, Gubančoková Lýdia, Gulovič Jozef, Hričovský Peter, Javorčík Igor, Káčer Peter, Kišák Ivan, Knapek Slavomír, Kolajová Dagmar, Krkoška Marian, Kuruc Jaroslav, Lehotský Roman, Ľuptáková Janka, Magna Peter, Margoč Ján, Mihálik Ján, Nemčok Ivan, Nemec Peter, Nosková Katarína, Rozimová Ingrid, Struhár Miloš, Šelest Jaroslav, Širúčka Drahomír, Trnavský Peter, Ťažká Zuzana, Vránska Soňa, Žabková Marta

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                    Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Babicová Jana, Balážik Ondrej, Berčíková Janka, Brozmanová Jana, Bysterský Dušan, Dunajský Miloš, Fujka Pavel, Gicomo Ivan, Chamko Tomislav, Chlpošová Dana, Janičkovičová Eva, Kabáčová Katarína, Kališka Pavel, Kološta Ladislav, Kostúrová Marta, Kováčik Marián, Kuboveová Zlatica, Kupec Miroslav, Lámerová Dana, Lányi Ivan, Litvinenko Vladimír, Madačiová Oľga, Máliková Jana, Marek Miloš, Matušek Marián, Peihoffner Peter, Polčani Gabriel, Predajňová Jaroslava, Sedliaková Mária, Šuhajda Jozef, Šucha Ľubomír, Tisovčíková Soňa, Uhrík Milan, Veselková Jana

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                    Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Babiak Ivan, Balúch Peter, Barbierik Ivan, Belko Dominik, Belko Ľuboslav, Birtus Jozef, Bystrianska Emília, Čierny Vladimír, Daxner Ján, Démuthová Katarína, Gajdoš Jozef, Haidelmeier Juraj, Havrila Vít, Hláčik Ľuboš, Janík Martin, Kokavec Igor, Komendová Janka, Krejčí Milan, Lehocký Ľubomír, Makovníková Mária, Mišečková Viera, Mundier Miroslav, Petráň Marián, Rešutíková Jana, Siničák Jozef, Svetlík Radoslav, Tischljar Miroslav, Tokárová Jana, Tomaníček Ján, Ťažká Viera, Vaníková Dana, Vetrák Pavol

 ŠKOLSKÝ  ROK 1983/1984

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                       Tr. učiteľ: Ing. Ján Tokár

Auxtová Janka, Balcová Stela, Báťka Ján, Bardiovská Blanka, Beraxová Marta, Buvala Jozef, Debnár Dušan, Demian Miroslav, Dudášová Valéria, Engler Ivan, Fabo Ľubomír, Gemzická Zdena, Hanula Juraj, Herichová Janka, Javor Daniel, Kocka Miloš, Kováčik Stanislav, Krupová Soňa, Majdáková Melita, Mydliarová Dana, Obernauerová Želmíra, Palinkáš Ladislav, Petrinec Peter, Rajčok Branislav, Serafín Michal, Spodniaková Tatiana, Vraniaková Mária, Zibrín Miroslav, Kišák Ivan

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B                     Tr. učiteľ: Ing. Ján Čubaň

Ambróz Miroslav, Benedek Pavol, Dekrét Miloš, Giertl Milan, Hibler Jozef, Husenica Pavol, Chovanec Ján, Kohútik Ján, Kozová Erika, Kupčok Ivan, Majerová Jarmila, Migaľa Marcel, Mutišová Iveta, Pekár Pavol, Piliarová Ivana, Riapošová Alena, Sakál Ivan, Selčan Peter, Schmidt Robert, Slovák Igor, Slovák Pavol, Sokol Dušan, Strapko Ivan, Šagát Peter, Štesko Ján, Takács Róbert

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Barto Ján, Brašeň Miroslav, Čief Marián, Dedečková Danka, Fiľová Marta, Forgáč Ivan, Holková Soňa, Hraško Vladimír, Janoška Jaroslav, Janovcová Mariana, Knoška Jozef, Kožová Mária, Krbila Radoslav, Kubacký Marián, Kubandová Anna, Pompura Jaroslav, Sekerešová Božena, Strmeň Michal, Syč Ján, Šajgalík Eduard, Šipula Miroslav, Šramo Ivan, Štulrajterová Marta, Tóth Peter, Turňa Pavol, Turňa Peter, Zimová Soňa

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                      Tr. učiteľ: Elena Foltenová

Birka Vladimír, Bútorová Elena, Feješ Igor, Giertl Boris, Gregor Anton, Juríček Ján, Klinčík Ivan, Knechta Ondrej, Koncoš Miroslav, Krankuš Ľudovít, Loub Miroslav, Michalko Tibor, Molčanová Ingrid, Pádár Ivan, Paulíková Lýdia, Peťková Zdenka, Roháľ Konštantín, Ruda Peter, Sliačan Drahomír, Ševčíková Milena, Švantnerová Ľubomíra, Uhrin Jozef

 ŠKOLSKÝ  ROK 1984/1985

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                                   Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Bílek Peter, Brzko Ivan, Caban Jozef, Černák Roman, Detvajová Renata, Giertlová Anna, Kišík Miroslav, Kniznerová Renáta, Kočner Jozef, Košík Peter, Kráner Ľuboš, Kurek Marian, Lacko Ján, Langová Erika, Madoš Pavol, Melošová Dana, Melošová Jana, Mesiarkin František, Mesík Miroslav, Mojžiš Ľubomír, Muránska Katarína, Múka Jaroslav, Pištol Igor, Rybárová Martina, Slovák Pavol, Surový Branislav, Šatala Peter, Šimová Jana, Štibrány Justin, Štulrajterová Mária, Uhlíková Marta, Vlčeková Ľubica

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B                 Tr. učiteľ: Ing. Pavol Belko

Bariak Peter, Bartošová Jana, Fabrícius Igor, Faško-Rudáš Róbert, Holečková Zdena, Horanský Ján, Hronec Dušan, Jaso Miroslav, Kán Ivan, Kántor Miroslav, Karabášová Dana, Kmeť Ivan, Kolesár Štefan, Koťka Peter, Kováčik Miroslav, Litvinenková Oľga, Majerčíková Iveta, Majlingová Katarína, Matúz Róbert, Medveďová Jana, Mistrík Radoslav, Reiff Tibor, Ridzoň Stanislav, Siman Milan, Skrutek Jaroslav, Slatinský Marián, Svetláková Jana, Sýkora Vladimír, Šatárová Elena, Švanter Ivan, Turoňová Mária, Zibrín Miroslav

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                  Tr. učiteľ: Mgr. Jozef Oravec

Babiak Peter, Babocký Ivan, Belov Marián, Čellárová Katarína, Divoková Anna, Hlinková Eva, Jackuliak Ľubomír, Kasperová Monika, Koštiaľ Ján, Kovalčík Ján, Kubaliak Karol, Kutliak Stanislav, Matušík Dušan, Medveď Ján, Mišurák Milan, Mišurdová Elena, Moncoľ Peter, Ondrisová Viera, Opaterný Pavol, Sebök Tibor, Sihelský Miroslav, Skubáková Katarína, Šanko Miroslav, Štulrajterová Alena, Tešlárová Ľubica, Trnavská Zdenka, Volková Ľuba

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D           Tr. učiteľ: Ing. Anna Lamačová

Bonta Bohuš, Čajko Marián, Čunderlík Milan, Domanovská Ivana, Puplavová Ivana, Gašperan Pavol, Haviar Peter, Ivan Jaroslav, Kožiak Ján, Lamper Slavomír, Lengyelová Viera, Loška Gustáv, Marek Pavol, Melicherčík Ján, Párničanová Mária, Púpava Miroslav, Račák Pavol, Schmidt Ivan, Svinčiak František, Šotek Ivan, Šramková Janka, Šrámka Ivan, Šuhajda Peter, Turis Ján, Valach Peter, Vaník Milan, Vetrák Martin

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1985/1986

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A                           Tr. učiteľ: Ján Pampurík

Bálint Róbert, Bubelíny Marian, Bulla Marian, Cabáneková Jana, Elešová Dana, Horváthová Pavla, Hrebíček Igor, Chovanec Marián, Jackuliak Miroslav, Jurša Tomislav, Kaločayová Mária, Keľo Jaroslav, Kojnok Daniel, Kokavec Vojtech, Kovalančík Stanislav, Kovalčíková Ivana, Kováč Ľubomír, Kuchár Peter, Liščinský Ivan, Lovásová Zuzana, Marko Miloš, Nepšinský Marek, Oceľ Roman, Pepichová Iveta, Pinter Marek, Sarvaš Ján, Sliacky Ján, Ševčíková Mária, Štuhl Roland, Technovksý Miroslav

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B             Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Bánik Branislav, Cipó Milan, Filipiak Ján, Hamajová Regina, Chaban Boris, Kasan Vladimír, Kizeková Drahomíra, Kminiaková Oľga, Kňazovický Ivan, Kováčiková Anna, Kubove Katarína, Lescö Peter, Lodérerová Janka, Mesároš Milan, Mešťanová Mária, Nepšinský Igor, Pohorelec Milan, Poliak Ľubomír, Račák Jaroslav, Slivka Stanislav, Strmeň Milan, Šusteková Renáta, Tereň Jaroslav, Vlčková Elena

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                    Tr. učiteľ: Ing. Ján Lehotský

Alberty Miloš, Batkeová Ivana, Bello Igor, Beňačková Ivana, Bielak Ivan, Caban Vladimír, Čunderlík Karol, Giertlová Miroslava, Kmeť Ivan, Koza Peter, Lámer Miroslav, Martinček Ján, Medveďová Zdena, Mistrík Ivan, Račáková Monika, Roháčová Jana, Sklenárová Dagmar, Srnková Iveta, Stožek Miroslav, Strečok Pavol, Strečok Vladimír, Šabik Marko, Šelestová Jana, Šufliarska Mária, Švantner Peter, Tomčová Mária, Valašťan Ondrej, Vaník Pavol, Vojtek Štefan, Vranský Ján

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D               Tr. učiteľ: Mgr. Soňa Rajecová

Baniar Roman, Barbierik Miroslav, Bulla Roman, Danko Štefan, Faško Dušan, Giertl Jozef, Hrušková Dáša, Kiss Ladislav, Kohár Jaroslav, Králik Ján, Kureková Jana, Majerová Janka, Mánik Ján, Michalíková Zuzana, Páll Dušan, Peťko Ján, Pitoňáková Darina, Račák Pavol, Randis Milan, Šramko Igor, Vetrák Miroslav, Vetrák Ondrej, Veverka Igor, Veverková Ľubica, Vojtas Pavol, Zajak Ivan

 ŠKOLSKÝ  ROK 1986/1987

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.A          Tr. učiteľ: Mgr. Ľubica Vujčíková

Barancová Mária, Bejtícová Erika, Bolyos Ján, Bystrianska Alica, Demková Mária, Faško Juraj, Hnáth Dušan, Chovanec Juraj, Kánová Marcela, Kapajčík Jozef, Krause Martin, Krause Roman, Lichner Slavomír, Moravčík Marián, Petrásková Dana, Purgat Dušan, Rájová Iveta, Radkovský Ján, Ridzoň Igor, Rosíková Anna, Škultétyová Viera, Ťažký Ján, Vrbovský Gabriel, Zelenčíková Jana

 

23-82-6 – Prístrojová a automatizačná technika

 Trieda: 4.B                     Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Belková Iveta, Belluš Branislav, Brozmanová Miroslava, Črepp Juraj, Fungáč Miroslav, Gerer Richard, Hagara Dalibor, Hlavatá Iveta, Jarabáková Erika, Kachničová Zuzana, Kalmár Ladislav, Kán Peter, Kaplán Miroslav, Kohútik Roman, Kvietok Jozef, Laššák Vladimír, Lichý Pavol, Mešťanová Mária, Nemčoková Martina, Nemec Tibor, Obročníková Veronika, Páleš Ľuboš, Púpalová Viera, Sedliaková Kamila, Šimurka Vladimír, Turňová Marcela, Vierik Rastislav, Zázrivec Miroslav

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.C                         Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Belanová Ľubica, Brozmanová Zuzana, Bršková Janka, Cerovský Ľuboš, Gombala Vladimír, Hirko Milan, Chudík Roman, Kubus Jozef, Kvačkaj Miroslav, Maďarová Martina, Majerová Anastázia, Murárik Maroš, Očenáš Igor, Patručiaková Ľubica, Pišoja Dušan, Pôbiš Milan, Sedliaková Radoslava, Stehlíková Jana, Strmeňová Zuzana, Šuniar Ján, Švingal Ján, Zaťková Eva

 

23-81-6 – Strojárstvo

 Trieda: 4.D                    Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Adamek Pavol, Barutiak Miroslav, Dolňan Ivan, Hubková Petra, Hurajová Iveta, Korytiak Marián, Kúdelková Dana, Lupták Dalibor, Martinec Ľubomír, Motyčka Pavol, Oravkinová Anna, Pavko Róbert, Pocklan Ján, Pôbiš Dalibor, Romančík Jozef, Serafínová Renáta, Slivková Mária, Stahová Monika, Šimkovič Milan, Šupková Mária, Tapajčík Miroslav, Tomková Jaroslava, Ťapajáková Zuzana

 ŠKOLSKÝ  ROK 1987/1988

26-66-6 – Automatizačná technika

 Trieda: 4.A             Tr. učiteľ: Ing. Milan Gemzický

Antalík Milan, Auxt Jaroslav, Bobák Patrik, Cabanová Iveta, Ďurčenková Zuzana, Flochová Zuzana, Gonda Peter, Chmelík Ľuban, Juroš Ľubomír, Karcel Marian, Krešáková Marcela, Kurek Jaroslav, Kvasna Ivan, Lipták Peter, Makovník Tomáš, Mitterpach Walter, Mokryšová Miroslava, Moncoľ Ján, Oravec Marian, Prašovský Robert, Remenárová Zuzana, Rosiar Daniel, Schmidtová Erika, Siman Jozef,  Šebeš Martin, Štulrajter Miroslav

 

26-61-6 – Zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

 Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Bábela Ján, Borbisová Martina, Bútorová Aneta, Čunderlík Roman, Dovala Jaroslav, Hybský Miroslav, Jankov Milan, Jardeky Jaroslav, Krokavec Milan, Kubicová Janka, Kýpeť Milan, Laščiak Peter, Murinček Miroslav, Palúš Bohuš, Rejdovianová Anna, Snida Koloman, Sujová Marta, Syčová Anna, Štetka Pavol, Ťažká Miroslava, Závacký Dalibor, Zubák Miroslav, Moncoľová Monika

 

23-84-6 – Strojárska konštrukcia

 Trieda: 4.C                 Tr. učiteľ: Aneta Somerlíková

Bačík Ľubomír, Betková Iveta, Berčíková Ingrid, Danišová Jolana, Demianová Renáta, Dvoržáková Beáta, Giertl Roman, Hrončeková Jana, Kišáková Alica, Kopányi Mojmír, Košút Ivan, Kubík Róbert, Letková Mária, Majerík Ján, Mäsiar Stanislav, Morovjan Pavol, Nagy Štefan, Pažitka Ján, Perenčay Dušan, Popperová Slávka, Ruttkayová Michaela, Švantnerová Monika, Vilim Vladislav

 

23-07-6 – Strojárska technológia

 Trieda: 4.D                Tr. učiteľ: Ing. Ján Čubaň

Belišová Martina, Bošeľa Vladimír, Bystrianska Zdenka, Figuli Miroslav, Gavalier Roman, Hámošová Janka, Hoška Jaroslav, Hrušovská Renata, Chovanec Peter, Jasenka Ján, Kardhordó Eugen, Kováčik Ivan, Kováčiková Jana, Machala Igor, Mesiarik Ľubomír, Mesiková Katarína, Oravec Peter, Pôbiš Vladimír, Stančík Juraj, Štefanová Mária, Štibraný Peter, Šucha Miroslav, Virág Miloslav, Vývleková Monika, Žec Ján, Zemanová Renáta, Trokšiar Igor, Detko Marián

 ŠKOLSKÝ  ROK 1988/1989

26-66-6 – Automatizačná technika

 Trieda: 4.A                        Tr. učiteľ: Cyril Kršňák

Babjak Karol, Balážová Marcela, Černák Ján, Figuli Ľubomír, Gerer Anton, Hranček Jozef, Jagerčíková Janeta, Jakubíková Adriana, Kamenský Milan, Kelement Marian, Koniar Peter, Krajč Boris, Králiková Renáta, Kučerák Peter, Kurek Erich, Molčan Jozef, Parobek Ondrej, Penička Vladimír, Poznan Peter, Račáková Janka, Savka Michal, Šedivík Peter, Štefanka František, Topor Peter

 

26-61-6 – Zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

 Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Felix Skoršepa

Antal Ivan, Ďurčák Ján, Dvořak Jaroslav, Gibala Tomáš, Giertl Ladislav, Haviarová Zuzana, Hronček Jaroslav, Hronček Ľubomír, Janiga Róbert, Kabač Bohumil, Klačan Maroš, Mikloš Miroslav, Motyčka Peter, Muránsky Marek, Omamik Pavol, Pindiak Stanislav, Posuch Milan, Staško Peter, Strečok Milan, Širgel Marek, Šulyok Ondrej, Temiak Milan, Vetrák Ján, Žigo Peter

 

23-84-6 – Strojárska konštrukcia

 Trieda: 4.C             Tr. učiteľ: Ing. Anna Lamačová

Bardelčík Peter, Belko Jozef, Betková Miroslava, Brašeň Roman, Čapek Harold, Čellár Marián, Čipka Jozef, Daxnerová Zuzana, Donovalová Monika, Hričovský Karol, Chovanec Marián, Janeková Eva, Kelle Miroslav, Kleskeň Milan, Kobela Peter, Koska Miroslav, Kupčok Jozef, Legén Július, Luticová Ivana, Murín Jozef, Sirotiak Ján, Tóbik Ján, Vilhan Ivan

 

Strojárska technológia

Trieda: 4.D           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Balciar Ľubomír, Becher Štefan, Bolimerová Lena, Bysterský Miroslav, Černáková Gabriela, Furdíková Miriam, Guzmová Anna, Havrilová Martina, Kafrík Dušan, Kminiak Peter, Košičiarová Marcela, Kováčik Dušan, Lichý Vladimír, Lopušný Július, Matyinkó Ladislav, Mitura Miroslav, Palider Patrik, Patin Ľubomír, Sliacka Elena, Sliačan Viliam, Šuniar Jaroslav, Švingál Peter, Trangoš Michal, Vačok Ľubomír, Živický Michal, Kardhordó Eugen

 

Stredná priemyselná škola Brezno

 

 ŠKOLSKÝ  ROK 1989/1990

Automatizačná technika

 Trieda: 4.A                      Tr. učiteľ: Elena Foltenová

Auxt Martin, Azor Ľuboš, Binder Slavomír, Bystriansky Marián, Danko Vladimír, Gröne Róbert, Chmelík Martin, Kachnič Stanislav, Kováčik Jozef, Krč Peter, Kubove Juraj, Lipták Peter, Longauer Róbert, Mlynček Marcel, Mužík Maroš, Novodomec Otakar, Odalošová Milota, Sabo Patrik, Schmidt Milan, Stromko Erich, Šabík Eduard, Štrba Rastislav, Šuch Juraj, Vajda Ján

 

Zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Štefan Pohančánik

Bálint Dalibor, Berčík Miroslav, Ďurčová Libuša, Fázik Miroslav, Jaco Jozef, Jacho Rastislav, Kmeť Juraj, Kováčik Henrich, Krinelka Matej, Kvietok Jozef, Lietava Ján, Lichý Milan, Páliš Marcel, Pogádl Martin, Rončák Peter, Šagát Otto, Tárnok Róbert, Veselovská Viera

 

Strojárska konštrukcia

Trieda: 4.C                   Tr. učiteľ: Mgr. Jozef Oravec

Adam Gabriel, Balcar Miroslav, Belko Peter, Cibula Ľuboš, Černáková Andrea, Ďuriančíková Janetta, Filipča Ján, Giertl Daniel, Gombaszogiová Katarína, Jurša Richard, Král Ľubomír, Lovás Ivan, Maculová Erika, Pašková Alena, Prošovský Rastislav, Súňai Erich, Šebešová Mária, Šuba Erik, Úradník Miroslav, Vonderčík Marian

 

Stojárska technológia

Trieda: 4.D                      Tr. učiteľ: Anna Fábryová

Babiak Martin, Balogh Karol, Beňo Milan, Celer Branislav, Donoval Martin, Fazekašová Marcela, Fľaška Ján, Golian Pavel, Gregor Miroslav, Jamrichová Martina, Lipa Miroslav, Lukáč Tibor, Lunter Ján, Mitterpach Vladimír, Oleriny Miroslav, Somerlík Juraj, Struhárová Andrea, Škultéty Jozef, Tadla Jaroslav, Turisová Evelína, Zohn Marián

 

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1990/1991

26-66-6 - Automatizačná technika

 Trieda: 4.A                   Tr. učiteľ: Ing. Ján Pampurík, Belková Erika, Benko Peter, Blahút Matej, Cúthová

Alexandra, Čajka Ján, Eremiáš Michal, Horváth Igor, Hrončeková Ingrid, Ivanová Vanda, Juhaniak Roman, Kampoš Andrej, Kordík Roman, Kúdelka Svetozár, Kurčík Stanislav, Laššák Juraj, Lunter Stanislav, Mattová Martina, Maťková Sylvia, Michalcová Daša, Mikloš Peter, Pizúr Oliver, Slobodník Jozef, Smolka Viliam, Štulrajter Miro, Šulek Ronald, Tirala Miroslav, Tučeková Ivona, Vaník Dalibor

 

26-61-6 – Zariadenia silnoprúdovej elektrotechniky

Trieda: 4.B                        Tr. učiteľ: Soňa Rajecová

Berkešová Zuzana, Borčinová Martina, Dekrét Marek, Dubéciová Andrea, Dvornická Irena, Ďurka Michal, Graca Marek, Halaj Peter, Hulina Jozef, Hybský Ján, Kobela Jozef, Krahulec Juraj, Krajčík Ján, Kurčík Pavol, Mališová Vladimíra, Medveď Ľuboš, Medveď Rastislav, Očenášová Eva, Pepich Tibor, Radič Richard, Rohár Ivan, Rochocká Silvia, Šajgalík Marcel, Tóčik Vlastimil, Vašíček Václav, Vetrák Marián, Vigoda Ivan, Zvarík Zdeno, Hanzlík Marián, Hriech Juraj

 

23-84-6 – Strojárska konštrukcia

Trieda: 4.C                   Tr. učiteľ: Ing. Elena Čuková

Árvay Radovan, Baran Roman, Berčíková Dana, Dundovičová Ľuba, Figľušová Katarína, Gabužda Branislav, Gajdošík Roman, Jakubčo Marek, Jurša Rastislav, Kaizer Miroslav, Kohútik Zdenko, Makušová Mariana, Matulová Iveta, Maťuchová Edita, Marák Robert, Mazuchová Magda, Patráš Radovan, Pecsók Ján, Polák Patrik, Polóny Vladimír, Schon Jozef, Szunyai Ivan, Šebénová Beáta, Škropeková Andrea, Štefanka Roman, Uhliarová Mária, Veverková Ľubomíra, Ďurica Jaroslav

 

23-07-6 – Strojárska technológia

Trieda: 4.D              Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Bejtic Rastislav, Biacovská Edita, Caban Ján, Holíková Blanka, Ježek Svetozár, Katreniak Maroš, Koledová Janka, Kráner Radoslav, Kubečko Ján, Kučerová Monika, Kvačkayová Ivana, Ofúkaný Ľuboš, Parák Ľubomír, Pitlovič Matej, Podskľan  Adrián, Ridzoň Marián, Sliacky Martin, Stieranková Marta, Svetlík Pavol, Štécová Želmíra, Štefančíková Adriana, Štrbová Zuzana, Tamáši Radovan, Tomo Igor, Trnavský Peter, Žabka Martin, Kučerová Dagmar, Nepšinský Viliam

 

 ŠKOLSKÝ  ROK 1991/1992

26-66-6 - Automatizačná technika

 Trieda: 4.A                   Tr. učiteľ: Ľubica Vujčíková

Baniari Peter, Bejtic Pavel, Borošová Marcela, Bosák Michal, Cseriová Vladimíra, Detvajová Dáša, Dunajský Marek, Golian Ondrej, Hruška Peter, Husák Peter, Kaššová Emília, Kekety Peter, Krajči Emanuel, Kubišová Bibiána, Kučera Radovan, Lacko Ján, Lacková Dana, Maruška Róbert, Mišovičová Eva, Odaloš Ondrej, Skladaná Katarína, Somogyi Patrik, Sýkorka Ivan, Škultétyová Andrea, Štafanovie Ján, Tokárová Jana, Vilim Ľubomír

 

26-66-6 - Automatizačná technika

Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Ing. Emil Oravský

Bačík Michal, Benediková Bianka, Bohuš Boris, Cuper Milan, Gašpár Ivan, Gréč Tibor, Horniak Martin, Husárová Silvia, Ištók Štefan, Jakuba Stanislav, Janek Martin, Kňazík Peter, Kondelčíková Alena, Lamač Peter, Macíková Lívia, Molčániová Kristína, Parobeková Mariana, Pilčík Ivan, Priehodová Zuzana, Prvočková Janka, Račáková Mariana, Seget Karol, Sluštíková Denisa, Štefanec Ivan, Štulrajter Ľubomír, Vančík Marián, Vlček Marcel, Zahorec Peter

 

22-84-6 – Strojárska konštrukcia

Trieda: 4.C                         Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Aneštík Marek, Bačko Ján, Barančok Ivan, Batisová Janka, Belušiaková Zuzana, Brozman Marcel, Dianiška Marcel, Ďurica Ladislav, Hreňo Michal, Koštiaľová Gabriela, Ličková Agáta, Líšková Žaneta, Lopejský Ján, Lupták Milan, Milan Marek, Obladanová Janka, Olerínyová Veronika, Pinka Igor, Pohorelec Štefan, Ridzoňová Andrea, Roľko Patrik, Smoliga Vladimír, Szentkutiová Erika, Štulajterová Lucia, Trnavská Jana, Zrubák Mário

 

23-07-6 – Strojárska technológia

Trieda: 4.D                      Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Albert Miroslav, Auxtová Anna, Bacíková Gabriela, Bohová Monika, Bovová Daniela, Brieda Peter, Bulla Martin, Daniš Richard, Ferster Štefan, Filipová Silvia, Giertlová Andrea, Giertlová Silvia, Hlinka Jozef, Iskra Ondrej, Koleda Jozef, Koska Kamil, Kvietková Alena, Kubičinová Dagmar, Medveďová Dagmar, Meškan Miroslav, Mitterpach Radoslav, Necpal Pavol, Pastýrová Ivana, Pavlík Daniel, Pindiaková Erika, Pocklanová Lenka, Škvařil Jiří, Štulajter František, Vernársky Marián

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1992/1993

26-66-6 - Automatizačná technika

Trieda: 4.A                   Tr. učiteľ: Ing. Pavol Medveď

Bálint Ľuboš, Beňo Marek, Borisová Tatiana, Demianová Desanka, Dundovič Ján, Ďurčo Marián, Gatial Martin, Hruška Ján, Jablonský Blahoslav, Jarabová Martina, Karcelová Katarína, Keresztényová Katarína, Kučera Ján, Lakanda Ivan, Laššák Ján, Machej Milan, Muránska Janka, Očenášová Edita, Piliar František, Rapčan Ivan, Rusnák Milan, Sojka Rastislav, Spodniak Jozef, Švantnerová Andrea, Tkáčik Marcel, Tlučák Jaroslav, Tokár Vlastimil, Tomčíková Ivana

 

26-66-6 - Automatizačná technika

Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Milan Gemzický

Barnová Juliana, Biro Marián, Brodrechtová Ivona, Eroš Ľubomír, Fašková Katarína, Fázik Gabriel, Horvat Zdenko, Irgel Róbert, Kamenský Zdenko, Kočtúchová Miriam, Kováčiková Katarína, Krivák Vladislav, Kvetková Erika, Kubaliak Milan, Lacková Andrea, Molnár Štefan, Oravec Juraj, Oravec Marcel, Ottnar Peter, Pačesa Miroslav, Parašin Jozef, Patrášová Katarína, Sabo Alan, Schöber Andrej, Spodniaková Iveta, Turňa Marcel, Viliant Oliver, Horniak Martin

 

23-84-6 – Strojárska konštrukcia

Trieda: 4.C                Tr. učiteľ: Ing. Anna Lamačová

Bizoň Marek, Černák Dušan, Gajdošová Denisa, Gašperanová Anna, Gregor Peter, Hraško Ján, Hrnčiariková Lenka, Chamko Ján, Majer Radovan, Kajdová Zuzana, Kupec Ján, Kurjan Stanislav, Malák Marián, Parala Peter, Pavlík František, Pohorelcová Denisa, Pospíšilová Hedviga, Pôbišová Martina, Račák Miroslav, Sekelská Eva, Sihelský Ján, Sirota René, Slabej Milan, Šajgalíková Andrea, Trebuľová Iveta, Vrbovská Lenka, Zlevská Janka, Švantnerová Silvia, Juršová Ľubica, Pavelková Iveta, Máchal Oliver

 

23-07-6 – Strojárska technológia

Trieda: 4.D                       Tr. učiteľ: Ing. Ján Tokár

Cipciarová Marta, Čipka Dušan, Danišová Katarína, Fábik Michal, Gajdoš Patrik, Holeková Anna, Janečková Adriana, Kokavcová Silvia, Kürty Radoslav, Migo Michal, Mucha Marek, Mutišová Michaela, Opečková Jaroslava, Pacerová Patrícia, Pažitková Anna, Ridzoň Michal, Ružičková Elena, Sarvaš Juraj, Schmidt Marián, Senko Juraj, Stejskal Ján, Škvarka Jozef, Šuniar Radoslav, Tančok Jozef, Vranský Ján, Žabková Renáta

  ŠKOLSKÝ  ROK 1993/1994

26-63-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

 Trieda: 4.A                           Tr. učiteľ: Miloš Milec

Auxtová Ivana, Barla Ivan, Belko Juraj, Brečková Viera, Brnová Zuzana, Demjanová Eva, Dominiková Miroslava, Elešová Jana, Filo Pavol, Gorta Zoltán, Gregáň Jaroslav, Guzma Daniel, Chudík Milan, Knižka Daniel, Koncuriaková Eva, Kožuškaničová Jana, Longauerová Andrea, Luža Martin, Medveďová Martina, Mesiarik Boris, Moncoľ Ľubomír, Mondek Dalibor, Pompura Ľubomír, Slávik Roman, Stolár Ladislav, Svobodová Martina, Tagajová Ivana

 

26-63-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Ing. Felix Skoršepa

Bakša Ľubomír, Benčíková Jana, Čipka Róbert, Daniš Peter, Ďurčík Martin, Kapec Peter, Kováčiková Eva, Krčová Jana, Kudzbel Martin, Ľalík Vladislav, Longauer Martin, Madliak Patrik, Magic Michal, Marko Radomír, Melicher Roman, Mikloš Miroslav, Molčaniová Eva, Nepšinský Peter, Oberhauserová Slávka, Petrigáčová Erika, Ridzoň Dušan, Ridzoňová Katarína, Samolejová Katarína, Slivka Peter, Sojaková Monika, Vlček Ivan, Wojčák Emil, Wojčáková Alena

 

23-81-6 - Strojárstvo

Trieda: 4.C           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Babčan Peter, Botka Roman, Brndiar Róbert, Búdová Anna, Dienová Aneta, Ďurica Martin, Eleš Michal, Hájek Peter, Chraištelová Dagmar, Jančíková Michaela, Jarošík Rastislav, Jedlička Juraj, Kohútiková Zuzana, Končír Marek, Láska Ľubomír, Lukáč Stanislav, Magurová Ingrid, Makovník Martin, Marcinová Erika, Plšková Miriam, Pohančanik Rastislav, Ridzoňová Renáta, Sláviková Mariana, Šteller Marek, Trubačová Radoslava

 

23-81-6 - Strojárstvo

Trieda: 4.D                        Tr. učiteľ: Karol Müller

Baksa Miloš, Bánik Vladimír, Barbieriková Dana, Belica Peter, Bruchánek Pavel, Driapsová Andrea, Fiľo Pavol, Gonos Marián, Homolová Svetlana, Chládek Ľuboš, Katreniaková Katarína, Krankušová Beáta, Lehotai Róbert, Medveď Miroslav, Molčan Pavol, Ridzoňová Mária, Riečan Martin, Roštár Róbert, Rusňák Peter, Saksun Peter, Sihelská Zlata, Tokárová Jana, Valach Jaroslav, Zachar Jozef, Zvara Ján, Michníková Zuzana, Sujová Marcela

 

23-81-6 - Strojárstvo

Trieda: 4.E                Tr. učiteľ: Ing. Dezider Gulovič

Babničová Jana, Bodzáši Peter, Bukovec Peter, Bulla Jozef, Fillová Katarína, Frntic Ján, Gažúr Peter, Gužela Štefan, Jaroš Marek, Katreniak Jaroslav, Kindl Marcel, Király Ondrej, Kollegová Helena, Konkolovská Silvia, Kučera Norbert, Lipták Jozef, Machyniaková Silvia, Mastelák Martin, Mesárošová Eva, Mojžiš Adrián, Molčan Vladimír, Parobek Marián, Pavlovič Michal, Peniaková Alena, Podstavek Peter, Sojaková Jana, Vozár Peter

ŠKOLSKÝ  ROK 1994/1995

26-63-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

 

 

Trieda: 4.A                  Tr. učiteľ: Ing. Anna Flašková

Černáková Renáta, Havaš Martin, Kánová Zuzana, Kočtúch Miroslav, Komisková Katarína, Kunštár Miroslav, Kupec Richard, Lihan Slavomír, Maruškin Martin, Mikloško Peter, Návoy Peter, Peťko Martin, Piecková Ivana, Smidová Blanka, Skoršepová Lucia, Šteller Michal, Varholák Dalibor, Vaslík Igor, Vlčková Lucia, Zajaková Bronislava, Zólyomiová Zuzana, Ždárska Michaela, Žúdel Marián

 

26-63-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Aneta Somerlíková

Belušiak Pavel, Demeter Ján, Dupák Miroslav, Fašková Monika, Filipko Stanislav, Glembek Radoslav, Grafiková Elena, Hanuska Peter, Hranáková Janka, Hruška Slavoj, Hrušková Mária, Karásek Ján, Kubašiaková Monika, Latináková Ľubica, Maruška Patrik, Medveď Marian, Melková Magdaléna, Michalovská Marianna, Richter Radovan, Sobotová Denisa, Srnková Lenka, Šimeček Jozef, Šulejová Barbora, Uhrík Dušan, Vraniak Viktor

 

26-63-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

Trieda: 4.C         Tr. učiteľ: PhDr. Ester Martoníková

Berčík Ivan, Bobiš Vladimír, Citara Pavel, Grančay Michal, Kapusta Peter, Karako Dušan, Kasza Peter, Kruček Štefan, Lacko Maroš, Ľupták Dušan, Mak Ján, Móc Daniel, Nemergut Štefan, Obročník Pavol, Pavliak Branislav, Poliak Ján, Rosiar Pavol, Roško Rastislav, Sidor Pavel, Šidlovský Marek, Šnúrik Mirko, Šuchaň Marek, Valovič Marcel, Vince Miroslav, Žabka Stanislav

 

23-81-6 – Strojárstvo

Trieda: 4.D               Tr. učiteľ: Ing. Anna Lamačová

Bizoň Michal, Čupka Rastislav, Demian Martin, Ďuriš Pavol, Gordulič Daniel, Hrablay Ľubomír, Chvála Rastislav, Kochan Dušan, Koller Igor, Lilko Pavol, Maruškin Peter, Pačesa Adrián, Paulovič Michal, Souček Matej, Strukan Michal, Šaling Juraj, Šaur René, Šteller Martin, Vlacho Ivan

 

23-81-6 – Strojárstvo

Trieda: 4.E           Tr. učiteľ: Mgr. Štefan Pohančaník

Belicová Marcela, Čellárová Zuzana, Černáková Adriana, Čunderlíková Jana, Husenicová Janka, Kolesárová Janka, Kováčiková Viera, Kupcová Janka, Leitnerová Zuzana, Liptaiová Andrea, Lvomská Eva, Nosková Anna, Maňasková Ingrid, Riečanová Martina, Schönová Zuzana, Spišiaková Dáša, Švidraňová Adriana, Turčanová Dagmar, Vaculová Katarína, Valová Daniela, Vozárová Eva, Zibrínová Gabriela

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1995/1996

6-6-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

 Trieda: 4.A              Tr. učiteľ: Ing. Slavomír Ilavský

Boháčik Marián, Čajnak Peter, Ďurčenka Radovan, Fedor Ivan, Giertli Vladimír, Hrivnák Peter, Jandečka Peter, Kohár Róbert, Krajčiová-Farská Ľubica, Lihan Martin, Makový Radoslav, Masaryk Dušan, Michalisko Jozef, Mojžiš Rastislav, Oláh Miroslav, Pacera Radoslav, Petöczová Katarína, Pitron Vojtech, Pohančaník Marian, Račák Michal, Radina Viliam, Saksa Ľubomír, Slepička Ján, Spišiak Ján, Škrovina Igor, Štulajter Michal, Turčan Ján, Janečka Matej

 

6-6-6 – Slaboprúdová elektrotechnika

Trieda: 4.B                   Tr. učiteľ: Soňa Rajecová

Bačo Ľudovít, Balciar Boris, Balog Peter, Berák Miroslav, Ďurajda Martin, Ďurica Radoslav, Haviar Peter, Janušek Jozef, Javorčík Peter, Kanoš Marcel, Koštial Róbert, Lehocký Vladimír, Majliš Jozef, Malček Rastislav, Matyáš Matej, Maťúš Marek, Pavlus Peter, Piliar Július, Piliar Slavomír, Plško Marek, Prč Radoslav, Puťoš Peter, Sitár Mário, Suchý Ján, Štulajter Marcel, Tešlár Juraj, Tuček Marek, Veseľ Radovan, Vrtál Michal, Trojan Pavel

 

6-6-6 – Strojárstvo

Trieda: 4.C              Tr. učiteľ: Ing. Mikuláš Trangoš

Babela Martin, Baliaková Milena, Boháľ Marcel, Ďurica Martin, Haško Vladimír, Hrablay Vladimír, Hroniak Marián, Chamko Pavel, Kohár Ján, Kováč Roman, Krupa Milan, Kubaliak Štefan, Kuracina Martin, Ledecká Andrea, Longauer Maroš, Maňúr Roland, Murgaš Miroslav, Oleríny  Martin, Omasta Patrik, Petro Michal, Raček Peter, Schererová Henrieta, Sroková Monika, Šajgalík Milan, Švantnerová Margita, Tomenga Tomáš, Trangošová Vratislava, Uhrín Michal, Vranský Miroslav, Zrak Milan

 

6-6-6 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.D                             Tr. učiteľ: Karol Müller

Bukovinová Eva, Dvorská Veronika, Ďurčová Martina, Halúzková Zuzana, Haviarová Diana, Chládeková Eva, Jablonská Janetta, Jurošová Martina, Kováčiková Katarína, Kovalčíková Katarína, Manová Ema, Marošová Svetlana, Michalíková Martina, Mišúthová Ivana, Novysedláková Jana, Pančíková Janka, Ridzoňová Lenka, Stašová Michaela, Strakotová Ivana, Štancelová Ingrid, Štulrajterová Katarína st., Štulrajterová Katarína, Šúšorová Zuzana, Turňa Peter, Ťažká Jaroslava, Urbanová Janka, Veselá Alexandra, Zvaríková Andrea, Žďárska Martina, Žiaková Anna

ŠKOLSKÝ  ROK 1996/1997

26-63-6-00 – Slaboprúdová elektrotechnika

 Trieda: 4.A        Tr. učiteľ: Mgr. Daniela Chramcová

Bábelová Erika, Bachňák Peter, Bobák Michal, Botev Peter, Dudáš Ján, Gajdoš Ján, Godál Martin, Horský Róbert, Jargan Henrich, Jánoška Martin, Kocúr Matej, Kováčik Ľuboš, Kučera Peter, Liháni Tomáš, Majer Miroslav, Miho Marian, Núter Michal, Obročník Patrik, Oravkin Martin, Pastorek Rudolf, Pejko Michal, Skladaný Peter, Strigáč Patrik, Szánko Tomáš, Štefančík Štefan, Švantner Jozef, Tyčiak Martin, Vágner Milan, Vojtko Peter, Oravkin Peter, Kromholc Ján

 

26-63-6-00 – Slaboprúdová elektrotechnika

Trieda: 4.B                            Tr. učiteľ: Milan Kösegi

Bálint Vladimír, Belušiak Peter, Boháčik Tomáš, Dlholucký Ján, Fabricius Radislav, Fülöp Ľudovít, Gajdošík Ján, Hájek Peter, Havran Radoslav, Ištván Martin, Jariabka Ľubomír, Keller Michal, Košičiar Marek, Kuvik Rastislav, Macko Peter, Nomilner Radovan, Nosko Martin, Okoš Štefan, Pocklan Pavol, Ridzoň Marek, Rybár Andrej, Siman Erik, Slivko Marek, Sojka Michal, Šreiner Peter, Suchaň Jozef, Tešlár Pavel, Vavrovský Branislav, Vrtál Dušan, Zvarík Branislav, Pôbiš Miroslav, Veverka Miloš

 

23-81-6 – Strojárstvo

Trieda: 4.C                        Tr. učiteľ: Ing. Ján Šelest

Bahleda Dušan, Benko Marek, Brveník Vladimír, Dunajská Magdaléna, Greguš Miroslav, Hibler Peter, Hipík Peter, Jagerčík Miroslav, Jankov Martin, Juhaniaková Miroslava, Kohútová Danka, Leitner Juraj, Máni Ján, Masárová Gabriela, Matis Ivan, Mojžiš Marian, Muránska Eva, Pančíková Martina, Roháč Jozef, Šrámková Petronela, Vanculčiaková Zuzana, Vonderčíková Ivana, Ďurica Pavol, Karafa Jozef

 

39-17-6-02 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.D                   Tr. učiteľ: Ing. Milan Kováčik

Belko Peter, Blaženiaková Miroslava, Englišová Danka, Figľuš Martin, Glejdurová Jaroslava, Grisníková Adriana, Grisníková Iveta, Koštiaľová Michaela, Kubašiaková Lenka, Kuchárová Ivana, Kureková Andrea, Majerčíková Adriana, Melková Eva, Miklošková Janka, Mutišová Ľubica, Nodžák Torben, Nováková Janeta, Novotná Daniela, Paučíková Petra, Rakytová Alena, Récka Eva, Repková Alena, Ryšáneková Katarína, Šnírerová Andrea, Schönová Alena, Slobodová Lucia, Ševčík Marek, Šišková Janka, Smidová Marcela, Smugalová Iveta, Vasilová Monika, Zurianová Lenka, Fekiačová Denisa

 ŠKOLSKÝ  ROK 1997/1998

26-75-6-00 – Elektrotechnika

 Trieda: 4.A                  Tr. učiteľ: Ing. Eva Dikaszová

Giertl Peter, Hrablay Ján, Juhás Juraj, Kohan Richard, Kúkol Ján, Latinák Jozef, Lukáč Peter, Malček Juraj, Mesiarik Branislav, Pribylina Jozef, Rákocy Marek, Škorňa Andrej, Šteller Michal, Štulrajter Ľubomír, Štulrajter Štefan, Tagaj Ján, Zajak Ján, Bódi Pavel, Giertl Juraj, Gurský Peter, Vais Peter

 

26-75-6 – Elektrotechnika

 Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Milan Gemzický

Baboľ Miroslav, Balún Peter, Benedik Matej, Bolfa Juraj, Ďurčík Jozef, Frimm Martin, Gašperan Michal, Hriň Miroslav, Jerguš Peter, Kováčik František, Krupa Martin, Kukuľa Jozef, Kurčík Andrej, Lány Marek, Lupták Michal, Medveď Ján, Medveď Erik, Molnár Michael, Podsľan Ján, Ridzoň Jozef, Šnek Marián, Štulrajter Marek, Vojtko-Kubanda Ján, Vrábeľ Karol, Zrak Ivan, Varša Maroš

 

6-6-6 – Strojárstvo

Trieda: 4.C         Tr. učiteľ: Mgr. Ľubica Hromadová

Beraxa Pavol, Bitala Daniel, Brožová Jitka, Gebauer Václav, Herko Michal, Hôrkový Branislav, Jirmer Alexander, Koločai Miroslav, Kováčik Ján, Kršteník Igor, Lackovičová Lenka, Mojžiš Milan, Pančík Michal, Pôbiš Martin, Svoboda Peter, Šnek Peter, Vaculčiaková Slávka, Lacko Roman, Benko Marek

 

6-6-6 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.D                      Tr. učiteľ: Elena Foltenová

Auxtová Martina, Beňušová Miroslava, Bodáková Božena, Dolinská Marianna, Dupejova Marinna, Figľušová Adriana, Giertlová Katarína, Haringová Katarína, Hirková Zuzana, Kubaliaková Anežka, Kyseľ Ľuboš, Májovský Peter, Medveďová Jaroslava, Medveďová Mariana, Mútňanová Martina, Pačesová Miroslava, Pančíková Mária, Petrová Ivana, Pietrik Marek, Rapčanová Michaela, Ridzoňová Iveta, Skačanová Miroslava, Syč Milan, Štefanovičová Katarína, Tokárová Mária, Trojan Andrej, Vlčková Lucia, Vrbovský Peter, Zajaková Miroslava

 

39-17-6 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.E               Tr. učiteľ: Ing. Zuzana Plšíková

Babková Petra, Bacúšanová Janka, Bániková Eva, Beráková Martina, Cipárová Marta, Daxnerová Lenka, Dejmeková Petra, Demeterová Katarína, Ďurajdová Danka, Gerátová Andrea, Hlásniková Marcela, Holubcová Eva, Jandečková Miroslava,  Kamenská Zuzana, Krátka Zuzana, Krušinská Ivana, Kvoriaková Katarína, Leitnerová Katarína, Lilková Martina, Maruškinová Mariana, Murínová Anna, Oravkinová Viera, Pikulová Silvia, Poláková Ľudmila, Spišiaková Zuzana, Svinčiaková Jozefína

 

 

ŠKOLSKÝ  ROK 1998/1999

26-99-6-00 – Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A                 Tr. učiteľ: Ing. Felix Skoršepa, Ing. Emil Oravský

Belko Miroslav, Benedik Tibor, Bobák Milan, Domik Štefan, Donoval Michal, Ďurica Peter, Frgelec Róbert, Katreniak Peter, Kolečár Rastislav, Lovič Matej, Lunter Martin, Lupták Michal, Málus Pavel, Múka Miroslav, Novysedlák Peter, Orolín Adrián, Potančok Erik, Povolný Jaroslav, Škantár Tomáš, Štulajter Michal, Tagaj Matej, Tomčík Pavol, Vrbiniak Peter, Zelenčík Juraj, Zifčák Miloš, Zubák Marcel

 

26-99-6-00 – Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Ing. Pavol Parobek

Baláž Michal, Bartošík Milan, Boháčik Jaroslav, Budinský Ján, Daniš Ivan, Demian Ján, Faško Peter, Harvan Ján, Haviar Jozef, Holko Marek, Hyriak Cyril, Jursa Andrej, Katreniak Branislav, Krušinský Lukáš, Lilko Pavol, Makuša Martin, Pálus Matej, Slabej Michal, Strmeň Peter, Ťažký Andrej, Valent Pavel, Verkin Peter

 

23-99-6-00 – Technik v strojárstve

 Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Ing. Anna Lamačová

Baláž Martin, Barzík Michal, Bician Jozef, Cmaro Jaroslav, Černák Rastislav, Giertl Peter, Gregor Ján, Háazová Zuzana, Hirka Miroslav, Homola Michal, Hubert Miroslav, Hubertová Mária, Katreniak Marek, Kocprdová Dagmar, Krajč Peter, Král Pavel, Králik Peter, Kupec Ján, Kvorka Henrich, Medveď Mário, Môcik Ján, Perichta Ján, Štulajter Štefan, Završan Matej

 

39-17-6-00 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.D           Tr. učiteľ: Mgr. Gizela Remiarová

Balog Luboš, Bartáková Miroslava, Berčíková Lenka, Blažečková Lucia, Ďurčíková Libuša, Englerová Júlia, Klincová Mária, Kološtová Eva, Krajči Ivan, Kubáň Jozef, Laurincová Katarína, Marek Peter, Nomilnerová Lucia, Pančík Martin, Pavlikovský Michal, Piliariková Ivana, Slivková Janka, Šajgalíková Gabriela, Šálkovská Andrea, Švantner Peter, Tomčíková Zuzana, Tomka Michal, Tomková Zuzana, Vrbovský Marek, Tučková Viera

ŠKOLSKÝ  ROK 1999/2000

26-99-6 – Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A                   Tr. učiteľ: Ing. Anna Flašková

Béky Mário, Brozman Martin, Eremiáš Michal, Francisty Tomáš, Giertl Ľuboš, Giertl Peter, Golian Andrej, Honko Jozef, Horský Matej, Hôrčík Daniel, Hriančík Marek, Kováčik Ladislav, Ľuptovčiak Peter, Medveď Michal, Moncoľ Marián, Müller Michal, Pindiak Peter, Pliešovský Emil, Polák Karol, Sebeš Stanislav, Sedlák Martin, Sitarčík Peter, Skoršepa František, Svinčiak Milan, Škvarka Vladimír, Vaník Branislav, Weiss Michal, Zvonček Miroslav

 

23-99-6 – Technik v strojárstve

Trieda: 4.B         Tr. učiteľ: PhDr. Ester Martoniková

Bacúšan Zdenko, Berčík Jaroslav, Brož Milan, Dobrota Stanislav, Gonda Michal, Hálka Ivan, Chmelár Marek, Kamzík Marek, Kamzík Otakar, Kubiš Martin, Machyniak Miroslav, Piliar Jozef, Pompura František, Štulajter Michal, Tkáčik Pavel, Mrva Milan

 

39-17-6 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.C                    Tr. učiteľ: Ing. Ivan Lamač

Aschenbrier Martin, Beráková Jana, Brucháneková Alena, Bubelínyová Zuzana, Daxnerová Janka, Gáliková Mariana, Hebeň Erik, Kováčik Marek, Krátky Miroslav, Kupec Miroslav, Lesnitzká Monika, Malast Peter, Marčoková Petra, Nebusová Lucia, Paliderová Zuzana, Polomský Stanislav, Revúciová Lucia, Sabová Andrea, Schönová Mária, Schvarcbacher Leopald, Sliacka Janka, Smola Ján, Soliarová Lujza, Štrómajer Michal, Veverka Ivan, Bacúšanová Danka, Kafríková Lenka

 

39-17-6 – Technické a informatické služby

Trieda: 4.D                  Tr. učiteľ: Ľubica Vujčíková

Beňušová Jana, Borlok Branislav, Braciník Marek, Brozman Slavomír, Dropčová Michaela, Farkašová Zuzana, Hauerová Ivana, Koštiaľová Jaroslava, Kukula Martin, Libič Juraj, Maňová Mária, Matejko Michal, Muránsky Michal, Novysedlák Martin, Peťko Igor, Pristašová Janka, Rochovský Juraj, Santorisová Miriam, Semeňák Peter, Slabeyová Monika, Syč-Jerguš Marek, Ševčík Peter, Vraniak Jozef, Zajak Juraj

ŠKOLSKÝ  ROK 2000/2001

26-99-6 – Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.A            Tr. učiteľ: Ing. Slavomír Ilavský

Adameková Zuzana, Babeľa Miloš, Berák Martin, Boháčik Martin, Buvala Peter, Čopjan Tomáš, Divok Václav, Gajdošová Martina, Husman Peter, Krella Ján, Kubica Martin, Kučera Marián, Lipták Peter, Medveď Marek, Michalková Michaela, Nebusová Stanislava, Pepich Štefan, Petrovič Martin, Pliešovský Ľubomír, Severény Róbert, Srnková Zuzana, Šaur Miroslav, Turňa Ľubomír, Veverka Martin, Vozár Štefan, Zlúky Marek

 

26-99-6 – Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.B                     Tr. učiteľ: Soňa Rajecová

Alberty Martin, Amrich Marek, Babjak Tomáš, Baloha Andrej, Belluš Radoslav, Bubelíny Peter, Carda Pavol, Cibuľa Ľubomír, Droppa Martin, Gemzický Tomáš, Giertl Miroslav, Giertl Tomáš, Hazák Andrej, Höger Richard, Chochol Dávid, Leicher Michal, Lörinc Michal, Michalčík Stanislav, Michálik Tomáš, Pohorelský Martin, Rosa Roman, Sarvaš Igor, Syč Ján, Tulák Štefan, Uram Zdenko

 6-6-6 – Technik v strojárstve

Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Ing. Václav Gajdošík

Baksa Miroslav, Beraxa Maroš, Černák Pavol, Daniš Peter, Faško Marek, Hubert Radoslav, Jagerčík Milan, Kováčik Pavol, Kupčok Peter, Longauer Michal, Múdrik Marián, Orolín Marián, Pavlikovský Peter, Šagát Ivan, Šárnik Michal, Ševčík Jozef, Štulrajter Matúš, Ťažký Matej, Vilhan Viktor, Vlček František

 

3917 6 Technické a informatické služby

Trieda: 4.D                 Tr. učiteľ: Ing. Iveta Fodorová

Bariaková Marcela, Bartáková Martina, Beráková Jarmila, Bubelíny Patrik, Fábry Pavol, Frimmová Mária, Gáliková Mariana, Gernic Matej, Gondová Kristína, Gurský Ladislav, Hôrkový Miroslav, Jánošíková Janka, Kašová Andrea, Kokavcová Lucia, Kožiak Miroslav, Krnáčová Kristína, Kyba Juraj, Lakanda Ján, Lunter Michal, Mateides Martin, Medveď Juraj, Nebus Ľubomír, Parašínová Gabriela, Peťková Zuzana, Potkány Tibor, Repková Lívia, Repková Lucia, Sekáč Zdenko, Socha Tomáš, Turoň Miroslav, Ťažká Eva, Živická Lucia

 

ŠKOLSKÝ  ROK 2001/2002

2699 6  Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.A                     Tr. učiteľ: Edita Veverková

Auxt Štefan, Babic Marek, Baboľ Marek, Bajčičák Martin, Beraxa Michal, Blaschke Štefan, Boháčik Michal, Fabian Martin, Figluš Ján, Gajdoš Ján, Giertl Miroslav, Havaš Ivan, Hliva Stanislav, Kán Michal, Katreniak Radoslav, Korytiak Marek, Kováčik Ján, Kubuš Milan, Mesiarik Dušan, Michalisko Peter, Pančík Pavel, Ridzoň Martin, Ridzoň Michal, Roľko Miroslav, Škvarka Martin, Švantner Vladimír, Tokár Jaroslav, Úradníček Vladimír, Vacha Martin, Zvara Marcel

 

2399 6   Technik v strojárstve

Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Mgr. Karol Müller

Caban Michal, Ďurčík Roman, Fiľo Daniel, Jančiar Igor, Kán Tomáš, Kubinec Stanislav, Latinák Peter, Macula Marián, Medveď Radoslav, Mitter Dušan, Oravkin Jozef, Siman Ján, Slezák Lukáš, Sokáč Martin, Šárik Peter, Šušor Martin, Trojan Martin, Uhrík Radoslav, Úradník Peter

 

3917 6   Technické a informatické služby

Trieda: 4.C               Tr. učiteľ: Ing. Milan Kováčik

Auxtová Jana, Biacovská Barbora, Brveníková Lucia, Bursová Janka, Černáková Janka, Dubecíová Petra, Dulajová Jana, Giertlová Emília, Goštanová Lucia, Hrnčiariková Veronika, Kocúrová Viktória, Koladová Andrea, Konczová Lucia, Kováčiková Michaela, Kyseľ Milan, Maňaska Michal, Potkány Tomáš, Račáková Aneta, Rešutík Miroslav, Siman Michal, Sliacka Katarína, Smolová Miroslava, Šedivá Eva, Šimkovičová Martina, Švarcová Alexandra, Zajaková Katarína

 

ŠKOLSKÝ  ROK  2002/2003

2699 6  Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A                 Tr. učiteľ: Ing. Eva Dikaszová

Cibuľa Martin, Černák Ján, Dittrich Tomáš, Fundja Vladimír, Horváth Peter, Hôrčik Peter, Kasár Marek, Kolpák Peter, Krajči Martin, Kubica Michal, Kurek Michal, Kutliak Martin, Molčan Martin, Muroň Jaroslav, Müllner Jozef, Pravotiak Milan, Rázga Tomáš, Schön Milan, Šádek Matúš, Vajcík Vojtech, Vetrák Michal, Vrbiniak Marek

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.B         Tr. učiteľ: Ing. Henrieta Kilvádyová

Antalová Monika, Beráková Jana, Bošeľová Silvia, Cabanová Zuzana, Chovancová Ivana, Kapajčík Martin, Katriňáková Zuzana, Kováčiková Edita, Lipták Matej, Lopušný Martin, Lunter Vladimír, Muchová Iveta, Nemčoková Eva, Ostrihoň Martin, Pribylinová Jana, Rapčanová Lenka, Severényová Danka, Smolová Lucia, Švantnerová Katarína, Švecová Mária, Tonhauserová Lenka, Turňová Katarína, Žabková Renáta

ŠKOLSKÝ  ROK  2003/2004

2699 6  Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.A               Tr. učiteľ: Ing. Milan Gemzický

Belko Stanislav, Brozman Jozef, Gajdoš Róbert, Gemzický Roman, Hanzen Vladimír, Hrablay Peter, Ištván Michal, Jackuliak Tomáš, Kvačkaj Maroš, Lehocký Daniel, Lysina Michal, Ľupták, Vladimír, Malček Marek, Mydliar Peter, Oravkin, Jozef, Papay Boris, Porubský Ján, Ridzoň Martin, Ridzoň Tomáš, Sojak Ivan, Škantár Martin, Štúber Pavol, Švantner Jozef, Tokár Marek, Turňa Marek, Vaník Roman, Vrabec Ján

 

2399 6  Technik v strojárstve

Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Zuzana Plšíková

Benda Vladimír, Berček Marek, Bobiš Michal, Demian Martin, Grúber Zdenko, Havrila Martin, Hollý Tomáš, Janeček Ivan, Kollega Ľuboš, Koštial Radoslav, Lipták Pavel, Mihalko Jozef, Mlynek Michal, Nagy Miloš, Nosáľ Dušan, Núdzik Marek, Obrtanec Peter, Patin Tomáš, Pohančaník Jozef, Roštecký Martin, Šnejt Martin, Šteller Matej, Šulek Matej, Šúr Matej, Telka Martin, Tomo Ivan, Vrbovský Michal

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.C                  Tr. učiteľ: Mgr. Jozef Oravec

Babčan Ján, Besák Peter, Budáč Milan, Bystrianska Zuzana, Daxnerová Vladimíra, Dodok Jozef, Dropčová Petra, Dudáš Martin, Futas Michal, Giertlová Lucia, Husenica Matej, Chadžiev Daniel, Kokavcová Ivana, Kostelný Jaroslav, Kováčiková Zuzana, Kožová Katarína, Krajčiová Petra, Kvietok Stanislav, Nepšinský Ján, Púpala Peter, Ridzoňová Zuzana, Sitárová Miroslava, Sojková Zuzana, Stieranková Lucia, Šulejová Ivana, Švantnerová Iveta, Vozárová Adriana, Wojčáková Zuzana

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.D             Tr. učiteľ: Mgr. Foltenová Elena

Auxt Martin, Baksová Anna, Borisová Zuzana, Brečka Matej, Danišová Martina, Demianová Zlatica, Fonferová Katarína, Gajdošová Silvia, Gernic Peter, Hašan Vladimír, Chrapčiaková Adriana, Krupa Jozef, Kubárová Jaroslava, Kvačkaj Martin, Lóczi Milan, Maráková Danka, Motyková Lenka, Müllner Michal, Pavlove Lucia, Pikulová Zuzana, Polačeková Jana,  Pompura Tomáš, Račák Matúš, Račáková Veronika, Rochovská Veronika, Rybárová Zuzana, Srnková Miroslava, Strmeň Jozef, Šmejkalová Monika, Švantnerová Janka, Tajboš Peter, Vaníková Michaela, Zubák Ivan

ŠKOLSKÝ  ROK  2004/2005

2699 6  Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.A          Tr. učiteľ: Edita Veverková, Mgr. Danka Chramcová

Bafia Július, Belko Marek, Beraxa Ján, Bursa Tomáš, Čákovský Vladimír, Čičmanec Jozef, Endrek Dušan, Garaj Matej, Hrablay Ivan, Javorčík Ján, Kellerová Zuzana, Koža Milan, Malček Matúš, Mesiarik Mário, Mikuš Róbert, Milčík Milan, Molent Mikuláš, Mudrich Bořivoj, Ryšian Peter, Smutniak Michal, Škvarková Zuzana, Šuhajda Peter, Tokár Tomáš, Zeman Tomáš

 

2399 6  Technik v strojárstve

Trieda: 4.B              Tr. učiteľ: Ing. Václav Gajdošík

Bauza Erik, Bukovina Michal, Daxner Martin, Ďurta Tomáš, Giertl Marek, Grlický Richard, Hanzen Peter, Harvan Zdenko, Hľadaj Martin, Husenica Jaroslav, Karlík Ján, Kováčik Marek, Kupec Tomáš, Lenk Peter, Melicher Pavel, Pančík Miloš, Raček Roman, Škantár Andrej, Šteller Juraj, Weis Miloš

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.C              Tr. učiteľ: Ing. Iveta Fodorová, Ing. Ivan Lamač

Barančok Andrej, Čillík Tomáš, Dandul Marián, Dobrotová Monika, Gašperík Peter, Gálová Janka, Harvanka Ján, Hrčáková Tatiana, Konczová Petra, Košičir Martin, Košíková Lucia, Kovalčík Jozef, Kožička Ján, Kútik Igor, Macula Matúš, Mucová Magdaléna, Nižník Lukáš, Potančoková Milota, Ševčík Róbert, Šnírerová Monika, Štulajter Michal, Štulrajterová Barbora, Štúberová Janka, Švantnerová Eva, Švantnerová Ivana, Švantnerová Ľubica

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.D            Tr. učiteľ: Mgr. Ľubica Vujčíková

Bukovcová Eva, Bystrianska Alena, Dolinská Veronika, Fujka Matej, Giertl Róbert, Gröneová Viktória, Černák Jozef, Javor Ivan, Koštialová Martina, Mareková Ivana, Michalčík Zdenko, Ridzoňová Miroslava, Skubák Pavol, Stieranková Kristína, Šebestová Veronika, Blaschkeová Janka, Caban Peter, Kamenská Katarína, Kováč Martin, Mirilovič Zdenko, Sopková Janka, Jagerčík Michal

ŠKOLSKÝ  ROK  2005/2006

2699 6  Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A            Tr. učiteľ:  Ing. Slavomír Ilavský

Ambros Ján, Beňuš Ján, Biacovský Michal, Bošeľa Ján, Bošeľa Marek, Cipík Martin, Daxner Michal, Demian Matej, Giertl Pavol, Chalupka Ján, Chládek Marek, Krivák Marek, Kuklica Martin, Kuracina Branislav, Lamper Ľuboš, Lysík Jozef, Macuľa Ján, Majerčík Marcel, Majerčík Peter, Makovník Dalibor, Môcik Marek, Olajecová Dušana, Pleva Tomáš, Poliak Pavel, Potkány Milan, Predajňa Martin, Račák Peter, Slašťan Martin, Svinčiak Štefan, Štulrajter Lukáš, Šuhajda Peter, Vrbovský Michal

 

2399 6  Technik v strojárstve

Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ:  Mgr. Karol Müller

Baka Martin, Bátory Štefan, Kučerák Patrik, Kurajda Matúš, Caban Ján, Csordáš Roman, Gbúr Marek, Ištván Ján, Jagerčík Ján, Juhász Peter, Jakubec Jozef, Klincko Juraj, Kocúr Ján, Kochan Peter, Koločay Peter, Krella Michal, Kurek Ondrej, Kuvik Milan, Ľupták Marcel, Macuľa Marek, Majerík Igor, Medveď Matej, Paľo Roman, Podhájsky Andrej, Rosiar Martin, Špilák Filip, Švantner Tomáš, Vojtko Matej, Zázrivec Michal

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.C                Tr. učiteľ:  Ing. Eva Maculová

Auxt Ľubomír, Auxtová Danka, Babčanová Martina, Belková Zuzana, Droppa Vladimír, Gonda Martin, Kánová Katarína, Kocúrová Ivana, Kokavec Martin, Kolesár Peter, Michalec Martin, Macíková Alexandra, Mikušová Romana, Mižičová Františka, Morong Peter, Nosko Peter, Ridzoňová Miroslava, Salcburgerová Barbora, Strážovcová Petra, Šperka Lukáš, Štulajterová Zdenka, Šupalová Zuzana, Švidraň Michal, Takáčová Miroslava, Ťažký Tomáš, Válovčanová Lucia, Zemanová Katarína

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.D       Tr. učiteľ:  PhDr. Ester Martoniková

Belko Ivan, Benediková Katarína, Bosman Lukáš, Červienka Tomáš, Figľuš Ľubomír, Ivaničová Michaela, Kán Peter, Karolyová Anna, Krahulcová Zuzana, Kvietková Janka, Lovičová Katarína, Maráková Jaroslava, Mihala Vojtech, Peťko Martin, Pravotiak Michal, Pribylinová Veronika, Rochovský Michal, Rusnák Miroslav, Schönová Jaroslava, Schwarzbacher Marek, Syčová Andrea, Šmigurová Janka, Švikruhová Eliška, Ťažká Anna, Ťažká Martina, Turošík Peter, Vestfálová Jana

ŠKOLSKÝ  ROK  2006/2007

2699 6  Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A           Tr. učiteľ:  Mgr. Edita Veverková

Antal Peter, Auxt Miroslav, Berčík Peter, Bergel Richard, Daniš Peter, Jánošík Tomáš, Karak Jaroslav, Králik Matej, Kvietok Ján, Longauer Ján, Môcik Marek, Mucha Martin, Nikel Dominik, Polák Michal, Ťažký Ján, Turňa Peter, Turzík Peter, Vraniak Miroslav, Šúr Michal, Pôbiš Maroš

 

2399 6  Technik v strojárstve

 Trieda: 4.B               Tr. učiteľ: Ing. Anna Styková

Adamský Michal, Bučko Dávid, Dolinský Matej, Heyduk Peter, Juroš Marek, Kordík Marek, Kostelný Martin, Kostolný Igor, Kostolný Richard, Kriška Róbert, Krupa Lukáš, Kučerák Ondrej, Sopko Ivan, Straško Matej, Šula Dominik, Varga Marek, Vonderčík Peter, Zvara Tomáš, Žilka Leonard

 

3917 6  Technické a informatické služby

 Trieda: 4.C         Tr. učiteľ:  Mgr. Chramcová Danka

Békyová Silvia, Belková Monika, Ďurišová Simona, Durľáková Denisa, Hanuska Emil, Harvan Miroslav, Horvátová Zuzana, Hrčáková Lucia, Klincová Katarína, Kureková Eva, Mikloško Matej, Muránska Lenka, Nomilnerová Eva, Orovčík Lukáš, Pohančaník Roman, Ridzoňová Lucia, Spišiak Matej, Stehlík Libor, Šajgalík Peter, Švidraň Roman, Krajčiová Veronika

 

3917 6  Technické a informatické služby

 Trieda: 4.D    Tr. učiteľ:  Mgr. Ľubomíra Kösegiová

Bánik Martin, Bučková Paula, Cardová Zuzana, Čunderlíková Michaela, Dubéci Dominik, Ďuriaková Dagmara, Fabian Ivan, Frgelec Ján, Jablončíková Ivana, Jorčík Michal, Kamarášová Zuzana, Liptáková Alexandra, Majerčík Marek, Matušeková Ivana, Medveďová Jarmila, Nosko Ján, Pešta Dávid, Račák Milan, Rákocyová Jana, Šnejtová Vladimíra, Štulajterová Lucia, Švidraňová Jaroslava, Vargová Petra, Vargová Mariana, Vonderčíková Janka, Zemková Miroslava

 ŠKOLSKÝ  ROK  2007/2008

2699 6  Technik v elektrotechnike

 Trieda: 4.A             Tr. učiteľ:  Ing. Eva Dikaszová

Blaženiak Tomáš, Bútora Róbert, Dandul Andrej, Holubek Peter, Javorčík Boris, Kováč Jakub, Kubiš Adam, Kurek Michal, Michalík Peter, Mihelík Marián, Mirilovič Marian, Murín Martin, Ostrihoň Matej, Schön Filip, Sojka Tomáš, Šandor Denis, Šandor Lukáš, Štefančík Ondrej, Štubniak Marek, Švikruha Bohuslav, Veľký Jaroslav, Veždúr Lukáš

 

2399 6  Technik v strojárstve

Trieda: 4.B              Tr. učiteľ:  Ing. Taťána Ličková

Bartoš Milan, Blaščík Libor, Demeter Ján, Hľadaj Juraj, Holoušová Petra, Konkolovský Erik, Kubajda Marián, Pham Tomáš, Podstavek Andrej, Predajňa Pavol, Révaj Jakub, Siman Marek, Štubendek Lukáš, Štulajter Michal, Trnik Marcel, Vištík Róbert, Vranský Peter

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.C               Tr. učiteľ:  Ing. Iveta Fodorová

Auxt Jozef, Babiak Tomáš, Babeľa Miloš, Baksa Peter, Berák Rudolf, Betka Lukáš, Fonodová Zuzana, Hrebíček Eduard, Karak Ľuboš, Kniznerová Iveta, Kováčiková Michaela, Kubajdová Lucia, Labajová Eva, Maruniaková Alexandra, Mok Miroslav, Murínová Miriama, Polák Andrej, Sihelská Mária, Svinčiaková Miriama, Syčová Jana, Vlčková Janka, Weisenpacher Peter

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.D             Tr. učiteľ:  Ing. Slavomír Ilavský

Antolová Ružena, Bystriansky Matej, Cencingerová Dominika, Čiefová Martina, Ďurďáková Lívia, Chovancová Jana, Ištván Matej, Kňazíková Dáša, Kocúr Marek, Kubiš Mário, Kureková Michaela, Lalík Maroš, Ligasová Zuzana, Liner Lukáš, Milatová Paula, Molota Tomáš, Pančíková Martina, Plevová Zuzana, Poliaková Terézia, Roháč Michal, Skladaný Marián, Szentandrássyová Kristína, Sanitrová Lucia, Švantnerová Miroslava, Syčová Janka, Soliarová Nina

 ŠKOLSKÝ  ROK  2008/2009

2699 6  Technik v elektrotechnike

Trieda: 4.A           Tr. učiteľ: Mgr. Branislav Pavlove

Alberty Tomáš, Dekrét Tomáš, Figľuš Michal, Giertl Ján, Jagerčík Marek, Jakubec Tomáš, Juroš Ján, Kalický Filip, Kunštár Vladimír, Lupták Juraj, Macula Peter, Mak Jozef, Medveď Jakub, Oravkin Michal, Plieštik Maroš, Riapoš Marek, Ridzoň Patrik, Tremský Marek

 

2399 6  Technik v strojárstve

Trieda: 4.B                  Tr. učiteľ: Ing. Eva Maculová

Caban Martin, Gromus Ivan, Harvan Ivan, Herich Branislav, Chovanec Michal, Kamzík Jozef, Kordulič Maroš, Kubacký Tomáš, Libica Michal, Medveď Tomáš, Pavlečko Jakub, Pohančaník Štefan, Šajgal Štefan, Ťažký Peter

 

3917 6  Technické a informatické služby

Trieda: 4.D             Tr. učiteľ: Ing. Alena Charvátová

Baková Katarína, Bartošík Peter, Bubelinyová Ľubica, Citara Ivan, Čupka Martin, Daxnerová Jana, Durľák Tomáš, Gutta Jakub, Hľadajová Eva, Homolová Alexandra, Hráška Dávid, Lány Miroslav, Lupták Viktor, Máľus Michal, Maruščák Patrik, Mikovíny Ondrej, Ördög Martin, Pančíková Zuzana, Petrík Viktor, Puťoš Martin, Skalošová Monika, Syčová Danka, Šimončič Martin, Škútová Anežka, Šuchaň Ján, Tepper Matej, Turis Jakub, Vajs Juraj, Veverka Tomáš

 

 

 

Novinky

Kontakt

  • Spojená škola, Brezno
    Laskomerského 3
    977 46 Brezno
  • sekretariat@spsbr.edu.sk
    048 630 4015 sektretariát školy
    048 630 4022 spojovateľka